Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2017, 22:01

autor: Vergil

Wyciekły nagrania z prezentacji The Evil Within 2

Tegoroczne targi E3 przyniosły oficjalną zapowiedź drugiej odsłony cyklu The Evil Within. Firma Bethesda Softworks pokazała graczom jedynie zwiastun, aczkolwiek za zamkniętymi drzwiami prezentowała ten tytuł w akcji. Jak nietrudno się domyślić, do Internetu wyciekły krótkie nagrania.

Targi E3 za nami, aczkolwiek echo tego wydarzenia będzie do nas docierać jeszcze przez jakiś czas. Dowodem na to są „wycieknięte” nagrania z zamkniętego pokazu The Evil Within 2, na których możemy zobaczyć, jak nowe dzieło studia Tango Gameworks prezentuje się w akcji.

Na dwóch krótkich filmach możemy zobaczyć głównego bohatera przedzierającego się przez nawiedzony dom oraz walczącego z napotkanymi przeciwnikami. Wygląda na to, że deweloperzy zamierzają straszyć nas na klasyczne sposoby – jumpscare'y, sceny rodem z filmów gore i muzyka potęgująca klimat grozy będą tutaj na porządku dziennym. Oprócz tego, możemy liczyć na elementy paranormalne.

Warto zwrócić uwagę na otoczenie, w jakim wybrani szczęśliwcy mogli sprawdzić ową pozycję – miejsce stylizowane na wnętrze upiornej rezydencji wydaje się ociekać klimatem rodem z opisywanej pozycji. Jeśli więc wszystko pójdzie zgodnie z planem, powinniśmy otrzymać co najmniej solidny survival horror.

Czy jeden strzał w głowę wystarczy? Na wszelki wypadek wykorzystam dwa naboje… - Wyciekły nagrania z prezentacji The Evil Within 2 - wiadomość - 2017-06-20
Czy jeden strzał w głowę wystarczy? Na wszelki wypadek wykorzystam dwa naboje…

Pytanie tylko, czy grze uda się odnieść sukces? W dobie Outlasta 2 i Resident Evil VII: Biohazard odpowiedź wcale nie jest oczywista. Miejmy jednak nadzieję, że autorzy pozytywnie nas zaskoczą – wszak pieczę nad projektem sprawuje sam Shinji Mikami uznawany przez niektórych za jednego z mistrzów wirtualnego straszenia.