Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2017, 22:23

autor: Vergil

Znamy dokładną datę rozpoczęcia Steam Summer Sale 2017

Firma Valve Software podzieliła się z nami oficjalną datą rozpoczęcia tegorocznego Steam Summer Sale. Gracze chętni na oddanie się zakupowemu szałowi nie muszą długo czekać na tę wyprzedaż.

Zaledwie dwa dni dzielą nas od momentu, w którym portfele pecetowych graczy zawyją z rozpaczy. Valve podało bowiem do wiadomości, że tegoroczna letnia wyprzedaż na Steamie rozpocznie się 22 czerwca o 16:00 polskiego czasu.

Pomimo że wciąż nie wiemy, jakie tytuły kupimy wówczas w niższej cenie, firma Gabe’a Newella podzieliła się informacją, wedle której mieszkańcy Wielkiej Brytanii, którzy wydadzą ponad dwadzieścia funtów w trakcie wyprzedaży, otrzymają przez PayPal zwrot pieniędzy opiewający na kwotę pięciu funtów. Warto będzie się pospieszyć – oferta będzie bowiem aktualna tylko do 5 lipca.

Letnia wyprzedaż na Steamie to doskonała okazja, by uzupełnić cyfrową bibliotekę gier… i opróżnić portfel. - Znamy dokładną datę rozpoczęcia Steam Summer Sale 2017 - wiadomość - 2017-06-21
Letnia wyprzedaż na Steamie to doskonała okazja, by uzupełnić cyfrową bibliotekę gier… i opróżnić portfel.

Oddając się zakupowemu szałowi, warto będzie pamiętać o tym, że nie każda przeceniona gra to hit z prawdziwego zdarzenia. Wśród nich znajdziemy zapewne także całą masę, delikatnie mówiąc, mniej interesujących tytułów. Miejmy nadzieję, że napływ tych drugich pozycji ograniczy program Steam Direct, który zastąpił wcześniejszego Greenlighta i oficjalnie wszedł w życie 13 czerwca. Więcej o pomyśle specjalistów z Valve przeczytacie w wiadomości sprzed niemal tygodnia.