Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2018, 13:20

Diablo 3 z dodatkami i NiOh w październikowej ofercie PS Plus?

W sieci pojawiły się plotki dotyczące gier, które mają pojawić się w październikowej ofercie PlayStation Plus. Według użytkowników Reddita, subskrybenci usługi będą mogli ściągnąć NiOh oraz Diablo III: Eternal Collection.

Końcówka miesiąca to jak zawsze gorący okres dla wszystkich subskrybentów Xbox Live Gold oraz PlayStation Plus. Z niecierpliwością wyczekują oni ogłoszenia tytułów, jakie zostaną im udostępnione za darmo w ramach abonamentu. Choć oficjalne informacje na ten temat są podawane z odpowiednim wyprzedzeniem, czasem zdarzy się, że wcześniej w sieci pojawią się jakieś przecieki. Tak jest tym razem. Jak podają użytkownicy Reddita, w PlayStation Store pojawiła się belka, według której w ofercie październikowego PlayStation Plus znajdą się NiOh oraz Diablo III: Eternal Collection.

Obecność Diablo III w październikowej ofercie PlayStation Plus z pewnością ucieszyłaby wielu. - Diablo 3 z dodatkami i NiOh w październikowej ofercie PS Plus? - wiadomość - 2018-09-20
Obecność Diablo III w październikowej ofercie PlayStation Plus z pewnością ucieszyłaby wielu.

NiOh to stworzony przez studio Team Ninja (znane między innymi z kultowych serii Dead or Alive oraz Ninja Gaiden) RPG akcji w stylu cyklu Souls. Ten ciepło przyjęty przez graczy i media branżowe tytuł zabiera nas do piętnastowiecznej Japonii, gdzie jako żeglarz William ścigamy niejakiego Edwarda Kelleyego i przy okazji stawiamy czoła hordzie yokai, czyli niebezpiecznych demonów.

Z kolei Diablo III chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeśli wierzyć przeciekowi, ostatnia odsłona kultowego cyklu hack'n'slashy od studia Blizzard będzie rozdawana w ramach abonamentu PlayStation Plus ze wszystkimi wydanymi płatnymi dodatkami - Reaper of Souls oraz Przebudzeniem nekromantów.

Na ile wiarygodny jest ten przeciek? / Źródło: Reddit - Diablo 3 z dodatkami i NiOh w październikowej ofercie PS Plus? - wiadomość - 2018-09-20
Na ile wiarygodny jest ten przeciek? / Źródło: Reddit

Posiadacze PlayStation Plus spekulują, na ile prawdziwy może być ten przeciek. Warto pamiętać, że już na początku listopada odbędzie się Blizzcon, na którym ma się ponoć pojawić jakieś ważne ogłoszenie związane z cyklem Diablo, zatem decyzja o takiej promocji „trójki” wydaje się całkiem prawdopodobna. Ponadto obie gry pasują do klimatu października, który w kulturze zachodniej kojarzy się przede wszystkim z Halloween. Z drugiej strony niektórzy użytkownicy donoszą, że u nich w PlayStation Store pojawiły się belki sugerujące, że w nowej ofercie PlayStation Plus znajdzie się DiRT 4 lub Dead Island: Definitive Edition. Niewykluczone zatem, że przecieki są wynikiem jakiegoś błędu, związanego na przykład z nadchodzącą promocją. Jak jednak będzie w istocie? O tym powinniśmy przekonać się w przyszłym tygodniu.

Przypominamy, że jeszcze przez trzynaście dni możecie skorzystać z wrześniowej oferty PlayStation Plus, w której znajdują się między innymi Destiny 2 oraz God of War III Remastered. Więcej informacji na jej temat znajdziecie w tej wiadomości.