Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2019, 11:58

Death Stranding w złocie, Kojima ukończył swoje dzieło

Studio Kojima Productions oficjalnie poinformowało o zakończeniu prac nad Death Stranding. Gra zadebiutuje na PlayStation 4 w terminie.

Death Stranding jest gotowe do premiery. - Death Stranding w złocie, Kojima ukończył swoje dzieło - wiadomość - 2019-09-26
Death Stranding jest gotowe do premiery.

Gra Death Stranding pokryła się złotem, innymi słowy - wszystkie prace nad produkcją zostały ukończone i tytuł może trafić do tłoczni. Tym samym nic nie powinno stanąć na drodze listopadowej premiery. Nowiną podzieliło się studio Kojima Productions na oficjalnym koncie w serwisie Twitter.

Death Stranding jest gotowe i ozłocone! Hideo Kojima, zespół Kojima Productions, wszyscy w Sony i Guerrilla, członkowie obsady - wszyscy oddali temu projektowi swoje serca i dusze. Dziękujemy za Wasze wsparcie, nie możemy się doczekać dostarczenia Wam „NOWEJ GRY HIDEO KOJIMY”. - czytamy we wpisie.

Nowe dzieło Hideo Kojimy to pod wieloma względami projekt nietypowy. Uznany producent przez długi czas nie chciał zdradzać założeń gry, a występujący w niej aktorzy (m.in. Norman Reedus i Mads Mikkelsen) mieli o niej mgliste pojęcie. Dopiero podczas tegorocznej edycji Tokyo Game Show otrzymaliśmy informacje o fabule i rozgrywce. Zaprezentowany materiał sprawił, że produkcji nadano prześmiewczy przydomek „symulatora chodzenia”. Kojima wydaje się jednak mieć plan, w ramach którego tytuł ma stać się początkiem serii, a nawet nowego gatunku.

Death Stranding zadebiutuje 8 listopada tego roku na PS4. W tym samym czasie do sprzedaży trafi limitowana wersja konsoli PlayStation 4 Pro, która nawiązywać będzie do gry unikatowym designem. Niewykluczone również, że po czasowej ekskluzywności tytuł pojawi się także na pecetach.

  1. Death Stranding – strona oficjalna
  2. Wszystko o Death Stranding
  3. Hideo Kojima – wszystko, co chcieliście wiedzieć, ale baliście się zapytać