Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2019, 08:23

autor: Aquma

Death Stranding - zapowiedziano limitowany model PS4 Pro

W czasie prezentacji State of Play zapowiedziano limitowany model konsoli PlayStation 4, ozdobiony motywem graficznym z Death Stranding - nowego tytułu Hideo Kojimy. Urządzenie trafi na rynek w listopadzie.

Nowe PS4 Pro z motywem z Death Stranding. - Death Stranding - zapowiedziano limitowany model PS4 Pro - wiadomość - 2019-09-25
Nowe PS4 Pro z motywem z Death Stranding.

W czasie wczorajszej prezentacji State of Play firma Sony zapowiedziała, że na rynku pojawi się nowy, limitowany model konsoli PlayStation 4 Pro, ozdobiony motywem graficznym z nadchodzącej produkcji Hideo Kojimy - Death Stranding. W pakiecie otrzymamy także nietypowo wyglądającego pada Dualshock 4. Urządzenie pojawi się na rynku wraz z premierą wspomnianej gry, czyli 8 listopada. Poniżej krótki zwiastun. Jak wam się podoba takie PS4 Pro?

Death Stranding to dość nietypowa przygodowa gra akcji, w której będziemy przemierzali świat dotknięty jakiegoś rodzaju katastrofą. W ostatnich miesiącach pojawiło się sporo materiałów na temat tej produkcji - m.in. zwiastun fabularny oraz obszerny, liczący blisko pięćdziesiąt minut gameplay, prezentujący podstawowe założenia rozgrywki.

Przypominamy, że omawiany tytuł trafi wyłącznie na konsolę PlayStation 4, choć pojawiały się też plotki o możliwej wersji pecetowej.

  1. Death Stranding – strona oficjalna
  2. Wszystko o Death Stranding
  3. Hideo Kojima – wszystko, co chcieliście wiedzieć, ale baliście się zapytać
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.