Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2019, 09:35

autor: Aquma

DayZ dostanie nową mapę inspirowaną Polską

Znana gra survivalowa od firmy Bohemia Interactive - DayZ - otrzyma dodatek oferujący nową mapę. Chodzi o lokację znaną fanom strzelanki Arma III - inspirowaną Polską Liwonię.

DayZ otrzyma nową mapę. - DayZ dostanie nową mapę inspirowaną Polską - wiadomość - 2019-09-25
DayZ otrzyma nową mapę.

DayZ - gra survivalowa od studia Bohemia Interactive, w której staramy się przetrwać w świecie opanowanym przez zombie - otrzyma DLC wprowadzające nową mapę. Co ciekawe, lokacja będzie inspirowana naszym krajem. Mowa o Liwonii, czyli fikcyjnej krainie, która wcześniej pojawiła się w dodatku Contact do strzelanki Arma III od tego samego dewelopera.

Mapa ma powierzchnię 163 km2. Zwiedzimy ją późnym latem, więc należy spodziewać się deszczu i intensywnych burz. Liwonia jest miejscem pełnym lasów, jezior i rzek - to idealny teren do poszukiwania potrzebnych nam surowców i założenia własnej bazy. Eksplorując krainę, będziemy jednak musieli uważać, ponieważ będzie po niej grasował drapieżnik niewidziany wcześniej w DayZ - niedźwiedzie.

Dodatek pojawi się na wszystkich platformach (PC, PlayStation 4, Xbox One), ale na razie nie wiadomo, kiedy zadebiutuje. Twórcy niedługo przedstawią więcej informacji na temat tego DLC.

  1. DayZ - strona oficjalna
  2. DayZ - poradnik