Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2019, 09:45

autor: Adrian Werner

Death Stranding - głos dziecka usłyszymy z głośnika na padzie

Hideo Kojima poinformował, że w Death Stranding gracze usłyszą głos noszonego przez bohatera dziecka z głośnika w padzie.

W Death Stranding zagramy w listopadzie. - Death Stranding - głos dziecka usłyszymy z głośnika na padzie - wiadomość - 2019-09-30
W Death Stranding zagramy w listopadzie.
DEATH STRANDING SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Kojima Productions
  2. Wydawca: Sony Interactive Entertainment
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platforma: PS4
  5. Data premiery: 8 listopada 2019 r.

Death Stranding, czyli gra, nad którą pracuje Hideo Kojima, zapowiada się na jedną z najbardziej nietypowych premier tego roku. Najnowszym tego dowodem stało się ujawnienie metody komunikowania się z BB (Bridge Baby), czyli dzieckiem, które bohater będzie nosił ze sobą.

Hideo Kojima pochwalił się na Twitterze, że w Death Stranding gracze będą mogli umożliwić dziecku gaworzenie do gracza poprzez głośnik DualShocka. Warto dodać, że w planach jest limitowana edycja PlayStation 4, do której poza grą dołączany będzie specjalny pad z obudową przypominająca pojemnik, w jakim bohater Death Stranding ma nosić bobasa.

Przypomnijmy, że w grze dzieci BB są pobierane z ciał matek w stanie śmierci klinicznej. Po umieszczeniu w sztucznych macicach bobasy umożliwiają agentom organizacji Bridges postrzeganie świata umarłych.

Death Stranding zmierza wyłącznie na PlayStation 4. Gra ukaże się 8 listopada tego roku i zaoferuje pełną polską wersję językową. Kilka dni temu autorzy pochwalili się, że produkcja osiągnęła złoty status. Oznacza to, że prace nad nią zostały ukończone i tytuł trafił do tłoczni. Tym samym nie musimy obawiać się opóźnienia premiery.

Warto wspomnieć, że ostatnie tygodnie było owocne dla fanów Death Stranding. Dowiedzieliśmy się, że w grze prawdziwa zabawa zaczynie się od połowy kampanii. Z kolei na targach TGS udostępniono zwiastun wprowadzający w fabułę produkcji oraz pokazano kilkudziesięciominutowy gameplay.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Death Stranding