Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2019, 09:48

Wyciek zdradził tryby gry Call of Duty Modern Warfare

Użytkownik forum Reddit opublikował pełną listę trybów, które mogą trafić do Call of Duty: Modern Warfare. Źródłem informacji są pliki instalacyjne gry.

Poznaliśmy wszystkie tryby gry Call of Duty: Modern Warfare? - Wyciek zdradził tryby gry Call of Duty Modern Warfare - wiadomość - 2019-09-30
Poznaliśmy wszystkie tryby gry Call of Duty: Modern Warfare?

Dzięki niedawnym beta-testom Call of Duty: Modern Warfare gracze otrzymali szansę sprawdzenia nowej produkcji studia Infinity Ward, ale także przyjrzenia się bliżej plikom instalacyjnym. Jeden z użytkowników forum Reddit - u/Impalla - opublikował listę trybów gry, które trafią do omawianego tytułu. Trzeba przyznać, że zestawienie jest naprawdę obszerne - obejmuje aż 34 pozycje. Niektóre moduły (oznaczone literą H) otrzymają również wariant Hardcore.

Modern Warfare - tryby gry

All or Nothing

Arms Race (H)

Assault

Breach

Capture the Flag

Cyber Attack (H)

Defender

Demolition

Domination (H)

Drop Zone

Fire Mission (H)

Fireteam (H)

Free-For-All (H)

Grind

Ground War

Gunfight (H)

Gun Game

Hardpoint

Headquarters (H)

High Value Target

Incursion

Infected

Invasion (H)

Kill Confirmed (H)

One in the Chamber

Onslaught

Reinforce

Rupture

Search and Destroy (H)

Search and Rescue

Showdown (H)

Survival

Team Deathmatch (H)

Team Juggernaut

Na liście nie brakuje pozycji znanych i lubianych przez fanów serii, takich jak One in the Chamber, Gun Game, Demolition czy Kill Confirmed. Z informacji udostępnianych wcześniej przez deweloperów wiemy też, że nie zabraknie modułów odbiegających od tego, do czego przyzwyczaił nas omawiany cykl - przykładowo, dedykowany 64 graczom (podzielonym na dwie 32-osobowe drużyny) Ground War przypomina bardziej Battlefielda.

Biorąc pod uwagę źródło danych, warto podkreślić, że nie ma pewności, czy wszystkie wymienione tryby znajdą się w grze w dniu premiery - ani nawet, czy w ogóle do niej trafią. Wpisy odnajdywane w plikach instalacyjnych mogą dotyczyć planowanej zawartości DLC, albo być pozostałością po pomysłach i rozwiązaniach, które były przez twórców rozwijane, ale ostatecznie zostały porzucone.

Przypominamy, że Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej.

  1. Call of Duty: Modern Warfare - strona oficjalna
  2. Grałem w multi CoD: Modern Warfare i mam ochotę na więcej
  3. Wszystko o Call of Duty: Modern Warfare 2019
  4. Call of Duty: Modern Warfare to Battlefield, na którego czekają gracze
  5. Zobacz, jak Polacy rewolucjonizują Call of Duty – nowe Modern Warfare pod lupą