Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2019, 10:34

autor: Froozyy

Uwaga, dzisiaj kończy się darmowy okres próbny Uplay+

Dzisiaj kończy się darmowy okres próbny usługi Uplay+, która pozwala na sprawdzenie produkcji Ubisoftu w cenie 14,99 dolarów miesięcznie. Ci z Was, którzy skorzystali z darmowego miesiąca i nie chcą przedłużać abonamentu, muszą pamiętać, aby anulować go jeszcze dzisiaj.

Pamiętajcie, że darmowy okres próbny Uplay+ trwa do dzisiaj. - Uwaga, dzisiaj kończy się darmowy okres próbny Uplay+ - wiadomość - 2019-09-30
Pamiętajcie, że darmowy okres próbny Uplay+ trwa do dzisiaj.

Wraz ze startem usługi Uplay+ gracze dostali możliwość wypróbowania jej w ramach darmowego okresu próbnego. Przypominamy, że promocja kończy się dzisiaj. Abonament pozwala na sprawdzenie ponad stu gier, a miesięczna subskrypcja kosztuje 14,99 dolarów (ok. 60 złotych). Ci z Was, którzy korzystali z usługi przez pierwszy miesiąc za darmo i nie chcą jej przedłużać, muszą pamiętać, aby przed końcem tego dnia anulować swoją subskrypcję.

Można to zrobić na dwa sposoby: przez przeglądarkę internetową lub aplikację Uplay. Logując się na konto w witrynie Ubisoft Store, należy przejść do zakładki Moje Subskrypcje, następnie kliknąć Anuluj subskrypcję i potwierdzić chęć jej anulowania. Wówczas jej status zmieni się na nieaktywny i nie zostanie pobrana opłata za kolejny miesiąc.

Aby anulować abonament poprzez aplikację Uplay, należy kliknąć na nazwę swojego konta w prawym górnym rogu i z listy wybrać Informacje o koncie. Następnie trzeba znaleźć pozycję Uplay+ i kliknąć Zarządzaj. Przekieruje Was to do zakładki Moje Subskrypcje w przeglądarce internetowej, w której należy wybrać opcję Anulowania subskrypcji, a następnie potwierdzić wybór.

Jeśli jednak będziecie mieć jakikolwiek problem, to zajrzyjcie na oficjalną stronę wsparcia technicznego Uplay+.

Na koniec warto też wspomnieć, że w przypadku tytułów, które można zapisać jedynie lokalnie, po anulowaniu subskrypcji i odinstalowaniu gry, postęp zostanie utracony. Natomiast listę produkcji dostępnych w Uplay+ możecie znaleźć pod tym adresem.