Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2023, 20:55

Najnowsza gra Hideo Kojimy za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja #2]

W Epic Games Store można już odebrać najnowszą grę Hideo Kojimy. Rozpoczęła się także Mega wyprzedaż z kuponami zniżkowymi.

Źródło fot. Epic Games.
i

Aktualizacja #2

Jak zauważył użytkownik Twittera Tomas Catari (via billbil-kun), jedną z dodatkowych czterech gier, które jakoby miały zostać rozdane podczas Mega wyprzedaży w Epic Games Store, mógł być Super Meat Boy Forever. Darmowa wersja tej produkcji była ponoć przez chwilę widoczna na chińskojęzycznej stronie EGS, ale po kilku minutach zniknęła.

Najnowsza gra Hideo Kojimy za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja #2] - ilustracja #1
Źródło: Twitter / Tomas Catari.

Aktualizacja

Domysły społeczności potwierdziły się. Od dziś w Epic Games Store można odebrać standardową wersję Death Stranding. Oferta obowiązuje do 25 maja. Skorzystacie z niej, klikając w poniższy przycisk.

Death Stranding w Epic Games Store

Rozpoczęła się również Mega wyprzedaż w EGS. Przeglądu ofert spodziewajcie się w osobnej wiadomości.

Oryginalna wiadomość

Dziś o godzinie 17:00 w Epic Games Store rozpocznie się Mega wyprzedaż, która prawdopodobnie potrwa aż do 15 czerwca. Oprócz promocji na gry i cotygodniowych darmówek, czekają nas ponoć także 25-procentowe kupony zniżkowe.

Z tej okazji firma Epic Games – tradycyjnie już – ma rozdać nieco popularniejsze produkcje niż normalnie. Świadczy o tym fakt, że tytuł kolejnej darmowej gry został ukryty.

Death Stranding dzisiejszą darmówką?

Niemniej na Twitterze udostępniono poniższą zajawkę nadchodzącego rozdawnictwa. Pojawiające się na tym krótkim filmie ikony sugerują, że dzisiejszą darmówką może być Death Stranding – w wersji standardowej lub Director’s Cut. Z tej drugiej z pewnością ucieszyłyby się wszystkie osoby, które nie zdążyły jej odebrać w okresie Bożego Narodzenia w 2022 r. i musiały zadowolić się samą podstawką.

Miało być 8 gier za darmo

Jakiś czas temu pojawiła się pogłoska, jakoby firma Epic Games zamierzała rozdać aż 8 gier w ciągu miesiąca. Jednak według wczorajszych doniesień billbil-kuna zrezygnowano z tego pomysłu i zostaną rozdane „tylko” 4 tytuły. Czy rzeczywiście tak będzie? Pierwsze odpowiedzi poznamy dziś o godz. 17:00.

3 darmowe DLC do The Sims 4

Dla przypomnienia dodam, że do tego czasu w Epic Games Store możecie odebrać zestaw DLC o nazwie Żyj odważnie do darmowego The Sims 4. W jego skład wchodzą: pakiet rozgrywki Przygoda w dżungli, akcesoria Wytworne przyjęcie oraz kolekcja Dzielnica mody. Zawartość tę, jak i podstawkę, zgarniecie, klikając w poniższe przyciski.

Zestaw Żyj odważnie w Epic Games Store

The Sims 4 w Epic Games Store

  1. Epic Games Store – strona oficjalna

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej