Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 sierpnia 2011, 12:00

autor: Maciej "Maciej Jałowiec" Jałowiec

Darmowe Gry - wiadomości (14-20 sierpnia)

Mnóstwo materiałów z Gamescomu, premiera Age of Empires Online, pierwsze urodziny Zoomumby, otwarta beta gry Dragon Nest i gramy w Need for Speed World. Zapraszamy do lektury!

Witamy w kolejnej części informacji ze świata darmowych gier. Targi Gamescom 2011 w Kolonii okazują się być świetną okazją do informowania o najnowszych produkcjach z sektora free-to-play. Tym samym i my pragniemy przekazać Wam, co słychać w dziale F2P. Zapraszamy do lektury!

Need for Speed World w dziale Multigier

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym nabytkiem – Need for Speed World zagościł niedawno w dziale Multigier. Jest to jednocześnie pierwsza w tym dziale tak rozbudowana gra wyścigowa. NFS World jest grą klientową pozwalającą ścigać się z graczami z całego świata po ulicach wirtualnego miasta. Jak przystało na ostatnie produkcje z tego znanego cyklu, nie brakuje tutaj opcji tuningowania samochodów i pościgów z policją.

Darmowe Gry - wiadomości (14-20 sierpnia) - ilustracja #1

Dragon Nest

Wystartowała globalna otwarta beta gry Dragon Nest. Jest to MMORPG osadzony w świecie fantasy i okraszony żywą, kolorową grafiką. Pobranie klienta jest całkowicie darmowe. Warto przy tym zaznaczyć, że na tegorocznych targach E3 DN zostało określone najlepszą grą z trybem PvP.

Alawar

Firma Alawar ma w tym tygodniu dwie niespodzianki dla miłośników gier casualowych. Pojawiła się bowiem nowa gra z gatunku hidden objects (ukryte obiekty) o nazwie Mistrzowie kuchni 3: Własne ZOO, w której zadaniem gracza jest prowadzenie sieci egzotycznych restauracji. Natomiast inna gra AlawaruWakacyjne Imperium – objęta jest w tym tygodniu promocją, co oznacza że do najbliższego wtorku będzie ją można kupić za 50% ceny.

Age of Empires Online

W tym tygodniu miała miejsce premiera Age of Empires Online! Jest to jednocześnie pierwsza odsłona tego cyklu, oparta na modelu free-to-play. Gra koncentruje się na sieciowych potyczkach i społecznościowych aspektach rozgrywki. AoEO jest połączeniem mechaniki znanej z poprzednich części serii i online’owego charakteru zabawy. Co więcej, światło dzienne ujrzał już tzw. Season Pass, o którym możecie przeczytać w wieściach z targów gamescom.

Darmowe Gry - wiadomości (14-20 sierpnia) - ilustracja #2

Zoomumba

Zoomumba od firmy BigPoint ma już rok! Z tej okazji w dniach od 17 do 31 sierpnia można otrzymywać bonusy urodzinowe, dzięki którym możliwe jest ulepszanie wybiegów dla posiadanych zwierzaków. Prowadzi to z kolei do zwiększenia liczby punktów doświadczenia przyznawanych za jakiekolwiek działania na wybiegach zwierząt. Co więcej, w tym okresie będzie można kupić wszystkie wybiegi i zwierzątka jakie były dostępne w akcjach specjalnych organizowanych na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy. Zachęcamy do rejestracji w grze!

Pozostałe wiadomości

Nowe galerie z gier

Nowe filmy z gier

Korzystając z okazji zapraszamy również na stronę Darmowych Gier na Facebooku, gdzie również może natknąć się na informacje i konkursy związane z tytułami free-to-play.