Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2011, 11:34

autor: DogGhost

Gray Matter, Ogniem i Mieczem i inne nowe tytuły w tanich seriach CD Projektu

Wczoraj do sprzedaży trafiły nowe gry z tanich serii eXtra Klsyka oraz TopSeller. Dodatkowo CD Projekt potwierdził informacje na temat projektu „GRYWALNOŚĆ ponad wszystko”.

Wczoraj trafiły do sprzedaży nowe tytuły z dwóch tanich serii firmy CD Projekt. W ramach eXtra Klasyki możecie teraz nabyć między innymi pakiet Serious Sam HD: Pierwsze i Drugie Starcie pozwalający na wcielenie się w „Poważnego” Sama i eksterminację hord przeciwników w obu podrasowanych graficznie odsłonach tej rozrywkowej strzelanki. Zestaw kosztuje 19,99 zł. W tej samej cenie ukazała się również gra Saints Row 2 łącząca rozgrywkę podobną do serii GTA z bardziej humorystycznym klimatem. Ostatnim nowym tytułem w eXtra Klasyce jest złota edycja Company of Heroes w cenie 24,99 zł, która obejmuje pierwszą część Company of Heroes: Kompania Braci uzupełnioną o dodatek Company of Heroes: Opposing Fronts.

Natomiast druga seria tanich gier, TopSeller, wzbogaciła się między innymi o osadzoną w polskich klimatach symulację rycerza, Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola, a także jedną z najlepiej ocenianych przygodówek tego roku, Gray Matter. W recenzji Adriana Wernera uzyskała ona bardzo wysoką notę 9/10. W TopSellerze pojawi się również antologia wspomnianej już gry Company of Heroes rozszerzona o drugi dodatek, Tales of Valor.

CD Projekt ujawnił również szczegóły na temat zapowiedzianej niedawno nowej serii wydawniczej, „GRYWALNOŚĆ ponad wszystko”. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami początkowo ukażą się w niej trzy niezależne produkcje: Super Meat Boy (49,99 zł), Capsized (39,99 zł) oraz Doc Lock (19,99 zł). Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć tutaj.

Gray Matter, Ogniem i Mieczem i inne nowe tytuły w tanich seriach CD Projektu - ilustracja #1

Nowe gry z eXtra Klasyki (dostępne od 19 sierpnia):

Nowe gry z TopSellera (dostępne od 19 sierpnia):