Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2011, 15:35

autor: Soviet

Nowa seria wydawnicza CD Projekt poświęcona grom niezależnym

CD Projekt przygotowuje nową serię wydawniczą, nazwaną oryginalnie „GRYWALNOŚĆ ponad wszystko”. Znajdziemy w niej najpopularniejsze gry niezależnych producentów.

CD Projekt przygotowuje nową serię wydawniczą. W ofercie „GRYWALNOŚĆ ponad wszystko" znajdziemy najlepsze indie games, czyli gry stworzone przez niezależne studia na całym świecie. Na pierwszy rzut idą Super Meat Boy, Capsized i Doc Clock.

Nowa seria wydawnicza CD Projekt poświęcona grom niezależnym - ilustracja #1
Super Meat Boy

Wszystkie tytuły będą dostępne w polskiej wersji językowej, a ceny mają konkurować z ofertą cyfrowych dystrybutorów, takich jak Steam. Jak mówi Michał Gembicki, dyrektor zarządzający CD Projekt: „gry Indie odznaczają się przede wszystkim oryginalnością, którą trudno znaleźć w najbardziej znanych tytułach wielkich producentów”. Dodaje także, że „większość z nich będzie działała bez problemu na laptopach i netbookach”. Dobrych, tanich gier nigdy za wiele. Warto także podkreślić, że w serii „GRYWALNOŚĆ ponad wszystko” znajdują się gry niezależnych producentów, za którymi nie stoi żaden potężny wydawca.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.