Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2011, 10:15

autor: DogGhost

I Am Alive - wyciekł trailer prezentujący fragmenty rozgrywki

Wczoraj wieczorem wyciekł do sieci nowy, nigdy niepublikowany zwiastun gry I Am Alive, w którym możemy zobaczyć krótkie fragmenty rozgrywki z tej tajemniczej produkcji.

Jedną z najciekawszych zapowiedzi z 2008 roku była produkcja studia Ubisoft pod tytułem I Am Alive. Od czasu ujawnienia 3 lata temu jej pierwszego trailera podczas targów E3, nie poznaliśmy zbyt wielu nowych informacji na jej temat. Spowodowało to szereg wątpliwości odnośnie tego, czy gra w ogóle powstanie. W pewnym stopniu rozwiała te obawy wiadomość z końca czerwca o wpisaniu I Am Alive na listę australijskiej organizacji przyznającej kategorie wiekowe.

I Am Alive - wyciekł trailer prezentujący fragmenty rozgrywki - ilustracja #1

Wczoraj wieczorem użytkownikowi serwisu Twitter o pseudonimie supererogatory udało się odkryć nowy, niepublikowany do tej pory materiał filmowy z owianej tajemnicą produkcji. Właściwy teaser zaczyna się po 30 sekundach. Lepiej nie odkładajcie obejrzenia go na później, gdyż w każdej chwili może zostać usunięty z serwisu YouTube.

Wszystko wskazuje na to, że w grze uświadczymy dużo elementów zręcznościowych w postaci wspinania się po ruinach i innych konstrukcjach. Nie zabraknie także sporej dawki brutalności. Trzeba przyznać, że trailer prezentuje się naprawdę klimatycznie. Jeżeli finalny produkt będzie zapewniał podobną dawkę emocji, to I Am Alive zapowiada się naprawdę dobrze. Uwagę przykuwa szczególnie atmosfera osaczenia i walki o przetrwanie.

Obecnie w dalszym ciągu nie znamy potencjalnej daty premiery nowej produkcji firmy Ubisoft. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość. Poniżej prezentujemy oficjalny zwiastun I Am Alive z 2008 roku.