Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2011, 09:20

autor: Marek "DogGhost" Oramus

Gears of War 3 w złocie, nowe screeny

Cliff Bleszinski poinformował, że gra Gears of War 3 została ukończona i trafiła do tłoczni. W trakcie targów gamescom firma Epic Games zaprezentowała także nowe screeny z tej produkcji.

Główny projektant firmy Epic Games, Cliff Bleszinski, potwierdził za pośrednictwem swojego profilu w serwisie Twitter, że ostatnia część trylogii Gears of War została ukończona i trafiła do tłoczni.

Gears of War 3 w złocie, nowe screeny - ilustracja #1

Dla uczczenia tego wydarzenia, twórcy pokroili ciasto w kształcie konsoli Xbox 360, nawiązujące kolorystyką do barw najnowszej produkcji Epic Games. Odnosząc się do znanego motywu z serii Portal, Bleszinski stwierdził, że w ich firmie ciasto jest prawdziwe.

W związku z osiągnięciem przez Gears of War 3 statusu „gold”, światowa premiera tej gry stworzonej wyłącznie na Xboksa 360 odbędzie się zgodnie z planem, czyli 20 września tego roku. Przypominamy, że możecie już składać na nią zamówienia za pośrednictwem Sklepu GRY-OnLine.

Gears of War 3 w złocie, nowe screeny - ilustracja #2

Wszystkich zainteresowanych najnowszymi materiałami związanymi z Gears of War 3 zachęcamy do śledzenia na bieżąco doniesień z targów gamescom. W ciągu ostatnich kilku dni firma Epic Games przedstawiła między innymi szereg nowych screenów z tej produkcji, które możecie zobaczyć tutaj. Dodatkowo redakcji serwisu tvgry.pl udało się przepytać Roda Fergusona, producenta Gears of War 3, który przedstawił plany dotyczące przyszłości serii, a także odpowiedział na pytania zadane przez Was.

Gears of War 3 w złocie, nowe screeny - ilustracja #3