Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 grudnia 2013, 19:35

autor: Góral

Czwarty dzień świątecznej wyprzedaży Steam – m.in. Tomb Raider, Shadow Warrior i Max Payne 3

W sklepie Steam rozpoczął się czwarty dzień świątecznej wyprzedaży. Tym razem można zaopatrzyć się w takie tytuły jak Tomb Raider, Shadow Warrior, Rogue Legacy, Crusader Kings II: Mroczne Wieki i Max Payne 3.

Kolejny dzień promocji w sklepie Steam. - Czwarty dzień świątecznej wyprzedaży Steam – m.in. Tomb Raider, Shadow Warrior i Max Payne 3 - wiadomość - 2013-12-22
Kolejny dzień promocji w sklepie Steam.

W sklepie Steam rozpoczął się kolejny dzień świątecznej wyprzedaży, która potrwa do 3 stycznia. Dziś możecie zasilić swoją bibliotekę gier takimi produkcjami jak Shadow Warrior od polskiego studia Flying Wild Hog, Antichamber (niezależny hit ze stycznia bieżącego roku) czy też ostatnią odsłoną serii Tomb Raider.

Oferty dnia – 22 grudnia

Obniżki w ramach głównej oferty potrwają 48 godzin, a wśród dzisiejszych gier znajdziemy:

Błyskawiczne oferty (ważne do jutra do godz. 3:00)

Wybór społeczności (wybierz następną przecenę)

W tej chwili za 1,87 euro (około 8 zł) kupimy grę Machinarium (oferta ważna do jutra do godz. 3:00), ale już można głosować na kolejną przecenę, wybierając spośród trzech propozycji:

Jednocześnie warto wspomnieć, że w dalszym ciągu możecie nabyć produkcje przecenione w trzecim dniu promocji, w tym Counter-Strike: Global Offensive, The Wolf Among Us czy też Sleeping Dogs.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.