Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 grudnia 2013, 15:05

autor: Adrian Werner

Star Citizen - obejrzyj pokaz starć kosmicznych w module Dogfighting

Do sieci trafił zapis 50-minutowej prezentacji Star Citizen, podczas której zademonstrowano jak wyglądają gwiezdne bitwy na obecnym etapie prac.

Trzy dni temu pisaliśmy o kilkumiesięcznym opóźnieniu premiery modułu Dogfighting gry Star Citizen, czyli wczesnej wersji projektu, która zaoferuje możliwość walki w przestrzeni kosmicznej. Twórcy postanowili jednak nie zostawiać fanów z niczym. Zamiast tego zorganizowali trwający prawie godzinę pokaz starć gwiezdnych. Jego zapis właśnie został opublikowany.

Oglądając materiał trzeba pamiętać, że zademonstrowana wersja jest bardzo wczesna (nie osiągnięto jeszcze nawet fazy alfa) i wiele elementów nie zostało jeszcze zaimplementowanych. To zresztą było głównym powodem, dla którego twórcy podjęli decyzję o opóźnieniu wypuszczenia modułu.

Przypomnijmy, że na razie nie wiadomo dokładnie jak długi poślizg zaliczy Dogfighting. Twórcy zapewniają za to, że pełna wersja Star Citizen trafi do sprzedaży zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, czyli na początku 2015 roku. Obecnie w planach jest jedynie wersja pecetowa. Na koniec warto dodać, że projekt regularnie bije kolejne rekordy crowdfundingowe. Do tej pory fani wpłacili na konta autorów już prawie 35 mln dolarów.

  1. Star Citizen - spełnienie marzeń fanów kosmicznych symulatorów?
  2. Oficjalna strona internetowa gry Star Citizen
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.