Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2011, 11:37

autor: Kono

Activision ujawnia datę premiery gry Spider-Man: Edge of Time

Poznaliśmy datę premiery gry Spider-Man: Edge of Time. Koncern Activision ujawnił, że najnowszy tytuł o przygodach Człowieka Pająka pojawi się na półkach sklepowych 4 października w USA i trzy dni później w Europie.

Koncern Activision ujawnił datę wydania oraz udostępnił zwiastun najnowszej gry traktującej o przygodach Człowieka Pająka. Spider-Man: Edge of Time zadebiutuje w USA 4 października, a europejska premiera tytułu odbędzie się najprawdopodobniej trzy dni później.

W najnowszej produkcji studia Beenox graczom przyjdzie stawić czoła problemom związanym z podróżami w czasie. Spider-Man: Edge of Time poruszy wątki znane z dwóch serii komiksów opowiadających o przygodach Człowieka Pająka: klasyczną The Amazing Spider-Man oraz futurystyczną Spider-Man 2099. Za scenariusz gry odpowiada Peter David – wielokrotnie nagradzany autor, który na swoim koncie ma m.in. historię opowiedzianą w Spider-Man 2099.

Główną cechą Spider-Man: Edge of Time mają być relacje przyczynowo-skutkowe. Działania, które podejmiemy jako teraźniejszy Spider-Man wpłyną na to jak będzie wyglądać rzeczywistość Człowieka Pająka przyszłości i vice versa. Takie rozwiązanie ma stanowić o sile scenariusza najnowszej produkcji studia Beenox.

Gra zostanie wydana na Xboksie 360 oraz Playstation 3. Warto zaznaczyć, że nieco zmodyfikowana wersja tego tytułu pojawi się na Wii, 3DS oraz DS. Jeżeli jesteście zainteresowani najnowszą odsłoną przygód Człowieka Pająka zapraszamy do zapoznania się z naszą zapowiedzią.