Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Company of Heroes: Kompania braci

Company of Heroes: Battle of the Bulge - nowa wersja moda wprowadza niemiecką kampanię

Adrian Werner, 27 lipca 2022, 13:14

Twórcy wyśmienitego moda Battle of the Bulge do Company of Heroes: Opposing Fronts przerwali wieloletnią ciszę. Nowa wersja projektu oferuje m.in. niemiecką kampanię dla pojedynczego gracza.

Wieści ze świata (FIFA 17, Diablo III, RiME, Company of Heroes) 2/6/2017

Movis, 2 czerwca 2017, 11:26

Dziś piszemy o darmowym weekendzie z FIFA 17 na Xboksie One, fabularyzowanym zwiastunie nekromanty w Diablo III, usunięciu Denuvo z RiME oraz dodaniu funkcji Warsztatu Steam do Company of Heroes. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Dragon Age IV, Chris Metzen / Blizzard, Star Wars: Battlefront, Company of Heroes) 13/9/2016

Draug, 13 września 2016, 14:00

Dziś piszemy o możliwym udziale Alexisa Kennedy’ego (współzałożyciela Failbetter Games) w pracach nad Dragon Age IV, odejściu Chrisa Metzena z Blizzard Entertainment, darmowym tygodniu z dodatkiem Bespin do Star Wars: Battlefront i o 10-leciu Company of Heroes. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Najlepsze modyfikacje (12/05/2013) - m.in.Prometheus, Blitzkrieg i Dead Matter

Adrian Werner, 12 maja 2013, 21:40

W najnowszym przeglądzie modów omawiamy m.in. projekt oparty na kanwie filmu Prometheus, The Elder Scrolls w wydaniu strategicznym, platformówkową modyfikację do Half-Life 2 oraz zombiakowy sandbox korzystający z silnika CryEngine 2.

Szczegóły dotyczące przeniesienia sieciowych usług Company of Heroes na Steamworks

Góral, 21 marca 2013, 19:40

Firma Relic Entertainment, deweloper gry Company of Heroes 2, ujawniła szczegóły przeniesienia systemu online gry Company of Heroes na platformę Steamworks. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że datę startu zamkniętych beta testów "dwójki" poznamy w przyszłym tygodniu.

Company of Heroes – obie części legendarnej strategii zawitają na platformie Steamworks

moir, 10 grudnia 2012, 21:18

Relic Entertainment zapowiedziało wydanie Company of Heroes 2 na platformie Steamworks. W przeciągu kilku kolejnych miesięcy dołączyć do niej ma jej słynna poprzedniczka, gra wciąż ciesząca się sporą popularnością - Company of Heroes.

Gra Company of Heroes 2 oficjalnie zapowiedziana przez THQ

Hed, 7 maja 2012, 18:28

Company of Heroes 2 zostanie wydany na początku 2013 roku na pecetach. Firma THQ potwierdziła plany odnośnie gry i pokazała pierwszy obrazek.

Pierwsze informacje o grze Company of Heroes 2

Olek, 3 maja 2012, 20:25

Kontynuacja bestselerowej strategii czau rzeczywistego - Company of Heroes ukaże się w przyszłym roku.

THQ potwierdza - nowa gra z cyklu Company of Heroes nadciąga

Kono, 26 stycznia 2012, 11:10

Firma THQ w oficjalnym oświadczeniu dla inwestorów ujawniła bardzo interesującą informację dla fanów RTS-ów. Amerykańskie przedsiębiorstwo wyda nową grę z serii Company of Heroes.

Relic pracuje nad kontynuacją gry Company of Heroes?

Sarge, 20 grudnia 2011, 11:30

Wygląda na to, że firma Relic Entertainment pracuje nad kontynuacją gry strategicznej Company of Heroes. Tak przynajmniej wynika z plotek przedstawionych w najnowszym numerze magazynu PC Gamer.

Katalog firmy Sega oraz seria Company of Heroes przecenione na Steamie

DogGhost, 23 września 2011, 09:32

W ramach weekendowych promocji, na platformie Steam pojawiła się wyprzedaż tytułów z katalogu firmy Sega oraz gier z serii Company of Heroes.

Wieści ze świata (Company of Heroes, Gears of War 3, Rock Band 3) 7/09/10

Hed, 7 września 2010, 14:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. W tym wydaniu mówimy między innymi o tragicznej śmierci jednego z producentów Company of Heroes, starcie testów sieciowej wersji Biblii oraz dobrym uczynku twórców Gears of War 3.

Start otwartych beta testów Company of Heroes Online

Jiker, 2 września 2010, 14:39

Przedstawiciele studia Relic Entertainment ogłosili oficjalny start otwartej bety Company of Heroes Online – sieciowej odsłony popularnej serii wojennych strategii czasu rzeczywistego, która w wersji amerykańskiej powinna zadebiutować tej jesieni.

Najciekawsze modyfikacje (01/09/10)

Adrian Werner, 1 września 2010, 11:18

„Najciekawsze modyfikacje” to regularnie publikowany wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Specjalne dodatki w Company of Heroes Online dla posiadaczy Company of Heroes

Sarge, 26 lipca 2010, 14:00

Niektórzy posiadacze pudełkowej wersji Company of Heroes narzekają na to, że już niedługo firma THQ udostępni zupełnie darmowe Company of Heroes Online, które umożliwi rozgrywkę sieciową z graczami z całego świata. Jak się jednak okazuje, twórcy przygotują specjalne bonusy dla osób, które wcześniej zakupili grę w sklepie.

Najciekawsze modyfikacje (07/07/10)

Adrian Werner, 7 lipca 2010, 11:49

„Najciekawsze modyfikacje” to regularnie publikowany wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Company of Heroes Online trafi na rynek amerykański w tym roku

Hed, 3 czerwca 2010, 14:23

Firma THQ ogłosiła, że darmowa wersja gry strategicznej Company of Heroes trafi na rynek amerykański jesienią tego roku. Projekt został stworzony z myślą o graczach z Chin i Korei, ale już od kilku tygodni wydawca obiecywał udostępnienie go także miłośnikom z Zachodu. Jak na razie nie potwierdzono jednak, czy produkcja będzie oficjalnie dostępna w Europie.

Najciekawsze modyfikacje (25/01/10)

Adrian Werner, 25 stycznia 2010, 14:35

„Najciekawsze modyfikacje” to wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie

Wieści ze świata (Mass Effect 2, Yakuza 3, Splinter Cell: Conviction) 22/1/10

Jiker, 22 stycznia 2010, 14:14

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data europejskiej premiery Yakuza 3, start beta-testów ModNation Racers, stopień ukończenia Halo: Reach, tajemnicza produkcja Capcom, darmowy weekend w The Lord of the Rings Online i inne. Zapraszamy do lektury.

Najciekawsze modyfikacje (11/01/10)

Adrian Werner, 11 stycznia 2010, 15:05

„Najciekawsze modyfikacje” to wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie

Wieści ze świata (Silent Hill, Football Manager 2010, Fallout 3) 14/10/09

Jiker, 14 października 2009, 14:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: kolejna gra THQ w promocji na Steamie, zapowiedź Hokuto Musou, Wii Play najlepiej sprzedającą się grą w USA w ostatnim dziesięcioleciu, data europejski premiery wznowienia pierwszego Silent Hill, premiera specjalnej edycji Fallout 3 i inne. Zapraszamy do lektury.

Szczegóły na temat Company of Heroes Online

Jiker, 3 września 2009, 11:30

Dotychczas o grze Company of Heroes Online pisaliśmy co najwyżej w kontekście możliwości wydania jej nie tylko w Chinach, ale również na Zachodzie. Niedawna aktualizacja strony skupiającej społeczność tejże produkcji umożliwiła nam zapoznanie się z porcją szczegółów na temat rozgrywki.

Zagraj w Company of Heroes Online po angielsku

Maciej Śliwiński, 17 sierpnia 2009, 10:20

Jeśli chcielibyście pograć w betę Company of Heroes Online, ale macie solidny problem z przebijaniem się przez chińskie znaczki, by dostać się na testowe serwery - mamy dla Was dobrą wiadomość. Jest sposób, by zagrać w CoH Online w wersji angielskiej.

Company of Heroes Online dla wszystkich?

Vercetti, 11 sierpnia 2009, 08:49

Pod koniec lipca informowaliśmy Was, że sieciowe wcielenie Company of Heroes może ukazać się nie tylko w Chinach, lecz również na Zachodzie. Ostatnio podobna sugestia pojawiła się na witrynie społecznościowej gry, a zamieścił ją nowy producent CoH, Greg Wilson.

Sieciowa Kompania Braci także na rynku amerykańskim?

Hed, 31 lipca 2009, 09:17

Serwis IGN przedstawił przypuszczenia, że Company of Heroes Online, czyli sieciowa wersja bardzo dobrze przyjętej gry, miałaby pojawić się również na rynku amerykańskim. Według początkowych zapowiedzi miała ona dotyczyć tylko i wyłącznie Azji. Co wskazuje na możliwość ekspansji multiplayerowej Kompanii Braci także na Zachód? Tytuł pojawił się w raporcie finansowym THQ.

Dawn of War II i Company of Heroes za połowę ceny na Steamie

Hed, 31 lipca 2009, 08:46

Na Steamie pojawiła się kolejna weekendowa obniżka cen, tym razem dotycząca produkcji studia Relic. W skład promocji wchodzą przede wszystkim Company of Heroes oraz Dawn of War II, które można kupić za połowę normalnej ceny. Oprócz tego w ofercie znajduje się kilka rozszerzeń i różne edycje wspomnianych tytułów, również dostępne z 50% upustem. Czy to się opłaca Polakom?

Wieści ze świata (America's Army 3, Company of Heroes, Crackdown 2) 10/06/09

Jiker, 10 czerwca 2009, 11:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Uwe Boll w Postal III, łatka do Company of Heroes, Crackdown 2 z rozbudowanym trybem multiplayer, America’s Army ze wsparciem Steamworks i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (World of Warcraft, Resident Evil 5, Wii Fit) 27/05/09

Jiker, 27 maja 2009, 14:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowości w World of Warcraft, premiera ścieżek dźwiękowych do Street Fighter IV i Resident Evil 5, szczegóły o edycji kolekcjonerskiej Star Ocean: The Last Hope i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, inFamous, Team Fortress 2) 22/05/09

Jiker, 22 maja 2009, 12:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: premiera dema inFamous i DLC do The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, premiera aktualizacji do Team Fortress 2, nowe studio deweloperskie założycieli Rockstar Games i inne. Zapraszamy do lektury.

Weekendowe promocje THQ na Steamie

vampire, 27 listopada 2008, 09:56

Wydawca THQ przygotował cztery weekendowe promocje (począwszy od dzisiaj aż do najbliższego poniedziałku, czyli 1 grudnia) specjalnie dla użytkowników Steamu. Trzy z nich stanowią tematyczne zestawy gier, które możemy nabyć w znacznie niższych cenach niż gdybyśmy chcieli kupić każdą z zawartych w nich produkcji osobno za pośrednictwem tej platformy.

Więcej informacji na temat Company of Heroes: Tales of Valor

vampire, 6 listopada 2008, 11:09

Po zapowiedzi Tales of Valor, drugiego dodatku do Company of Heroes, na oficjalnym forum twórców gry, studia Relic Entertainment, fani zaczęli zastanawiać się jaka dokładnie będzie jego zawartość. Przede wszystkim czy po wydaniu rozszerzenia będziemy mogli zagrać innymi stronami konfliktu oraz czy wprowadzone zostaną nowe jednostki.

Company of Heroes: Tales of Valor zapowiedziane

fsm, 3 listopada 2008, 13:13

W skeczu kabaretu Potem pojawia się taki tekst: „Wojna jest jak serial – ma trwać”. Panowie z Relic Entertainment raczej naszego kabaretu nie znają, ale wojna w ich wydaniu trwać będzie. Zapowiedziano drugi samodzielny dodatek do Kompanii Braci.

Company of Heroes doczeka się drugiego dodatku?

vampire, 19 sierpnia 2008, 12:58

Jak wiemy obecnie studio Relic Entertainment pracuje nad kontynuacją Warhammera 40,000: Dawn of War. Być może jednak nie jest to jedyny projekt, którym obecnie się zajmuje. Przeglądając ofertę sklepu Amazon możemy natknąć się na następujący tytuł, na który przyjmowane są zamówienia przedpremierowe - Company of Heroes: Tales of Valor.

Szczegóły na temat Company of Heroes Online. Powstaje wersja angielskojęzyczna

Hed, 8 sierpnia 2008, 14:48

Poznaliśmy w końcu konkretne informacje o sieciowej wersji Company of Heroes. Gra zapowiedziana została mniej więcej rok temu, a jej produkcją zajmuje się Relic Entertainment, który wyda ją we współpracy z chińską firmą Shanda.

Company of Heroes Online - o chińskim rynku opowiada Tim Holman z Relic Entertainment

Przemysław Zamęcki, 2 kwietnia 2008, 11:56

Chiny, Państwo Środka, miejsce, w którym kupno oryginalnej gry jest niemal tak niemożliwe, jak dla Polaka lot w kosmos. Pomimo to jednak opłaca się tam inwestować, o czym w rozmowie z magazynem Games for Windows przekonuje producent serii Company of Heroes, Tim Holman.

Nowe plany autorów Company of Heroes

Przemysław Zamęcki, 25 lutego 2008, 10:24

Relic Entertainment po olbrzymich sukcesach odniesionych takimi seriami, jak Warhammer 40 000: Dawn of War czy Homeworld nie zamierza zapadać w sen zimowy. Głowy pracowników są pełne świeżych pomysłów, zaś o jednym z nich poinformował słuchaczy podcastu Games For Windows Josh Mosqueira, główny projektant ostatniego hitu firmy – Company of Heroes.

Chińczycy dostaną grę Company of Heroes Online

Krystian Smoszna, 19 lipca 2007, 13:00

Studio Relic Entertainment przygotuje we współpracy z firmą Shanda Interactive Entertainment Ltd. nową grę z cieszącego się dużym uznaniem cyklu Company of Heroes. Produkt noszący roboczy tytuł Company of Heroes Online zadebiutuje w przyszłym roku, wyłącznie na rynku chińskim.

Pięć gier z katalogu firmy THQ już w Steamie

Krystian Smoszna, 18 lipca 2007, 07:23

Pięć nowych gier (m.in. Company of Heroes: Kompania Braci oraz Titan Quest) zostało uwzględnionych w najnowszej aktualizacji oferty systemu elektronicznej dystrybucji Steam. Udostępnione produkty pochodzą z katalogu wydawniczego koncernu THQ, Inc.

Nowe studio twórców Company of Heroes, czyli Smoking Gun Interactive

eLKaeR, 2 czerwca 2007, 08:08

Zebrane przez nas w newsie sprzed trzech dni internetowe poszlaki okazały się faktycznie prowadzić do nowo powstałej firmy developerskiej. Nosi ona nazwę Smoking Gun Interactive i działa w kanadyjskim Vancouver, a jej sieciowy adres to www.smokingguninc.com. Niniejsze studio powołały do życia trzy osoby, dysponujące pokaźnym elektroniczno-rozrywkowym doświadczeniem.

DirectX 10 w grze Company of Heroes: Kompania Braci jest już faktem

Krystian Smoszna, 1 czerwca 2007, 11:09

Firma Relic Entertainment wywiązała się wczoraj z umowy, jaką zawarła w ubiegłym roku z koncernem Microsoft Game Studios. Przedstawiciele studia specjalizującego się w produkcji RTS-ów, zobowiązali się przygotować łatę do gry Company of Heroes: Kompania Braci, która umożliwia wykorzystanie dziesiątej generacji bibliotek DirectX.

Company of Heroes: Opposing Fronts - pierwsze informacje

Krystian Smoszna, 5 kwietnia 2007, 07:13

Redaktorzy serwisu 1Up opublikowali pierwsze informacje na temat drugiej odsłony cyklu Company of Heroes. Opposing Fronts nie będzie dodatkiem do jednej z najlepszych gier ubiegłego roku (średnia ocena 94.1% według magazynu GameRankings!), ale samodzielnym produktem.

Games for Windows ujawnia podtytuł nowej gry z cyklu Company of Heroes?

Krystian Smoszna, 4 kwietnia 2007, 09:02

Wszystko wskazuje na to, że kolejny epizod w serii Company of Heroes: Kompania Braci będzie nosić tytuł Opposing Fronts. Tak przynajmniej wskazuje okładka magazynu Games for Windows, który jako pierwszy zaprezentuje światu informacje o nowej grze.

Sequel Company of Heroes zostanie ujawniony w magazynie Games for Windows

eLKaeR, 23 marca 2007, 13:32

Jedną z najlepszych gier ubiegłego roku była bez wątpienia pozycja o nazwie Company of Heroes: Kompania Braci. Ten znakomity produkt z gatunku strategii czasu rzeczywistego doczeka się kontynuacji - po raz pierwszy będzie można przeczytać o niej oficjalnie w nadchodzącym numerze amerykańskiego magazynu Games for Windows.

Poprawek do Company of Heroes ciąg dalszy

Vercetti, 6 lutego 2007, 15:45

Dwa tygodnie temu na łamach naszego serwisu ukazała się wiadomość mówiąca o tym, że studio Relic Entertainment pracuje nad kolejnym patchem do swego sztandarowego RTS-a, Company of Heroes: Kompania Braci. Przypomnijmy, że łatka oznaczona numerkiem 1.5 ma zapewnić strategii m.in. wsparcie dla bibliotek DirectX 10.

Company of Heroes z obsługą DirectX 10

Vercetti, 23 stycznia 2007, 15:45

Company of Heroes to, w opinii branżowych specjalistów, jedna z najbardziej grywalnych, a także najpiękniejszych strategii, jakie ukazały się na rynku w ubiegłym roku. Twórcy RTS-a, pracownicy firmy Relic Entertainment nie zamierzają jednakże spoczywać na laurach i w dalszym ciągu poświęcają swój czas temu, by uczynić Kompanię Braci jeszcze doskonalszą.

GameSpy: Kompania Braci pecetową grą roku!

Jacny, 20 grudnia 2006, 14:47

Jak co roku serwis GameSpy wyróżnił najlepsze gry mijających dwunastu miesięcy. W ocenie redaktorów tej renomowanej strony, na miano najlepszej gry roku na PC, zasłużyła sobie najnowsza produkcja studia Relic - Company of Heroes.

Konkurs Company of Heroes: Kompania Braci - gra za friko! zakończony

Solnica, 23 października 2006, 17:18

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry Company of Heroes: Kompania Braci. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

Konkurs Company of Heroes: Kompania Braci - gra za friko!

Solnica, 18 października 2006, 16:18

Company of Heroes: Kompania Braci w polskiej wersji językowej – ta oto gra może już wkrótce stać się waszą własnością! Warunkiem koniecznym, do tego, aby przesyłka z nagrodą wylądowała właśnie w waszej skrzynce pocztowej, jest wzięcie udziału w naszym tegotygodniowym konkursie z serii „gra za friko”.

Poradnik: Company of Heroes

Redakcja GRYOnline.pl, 9 października 2006, 19:54

„Po ... poradnik do Kompanii br ... br ... braci. Autor: PaZur'76.” - Wydukał z niemałym trudem ten syn prostego farmera i striptizerki z nocnego klubu, przyszły kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych. – Zajrzyjmy do środka ..."

Znakomita sprzedaż gry Company of Heroes: Kompania Braci w Stanach Zjednoczonych

Krystian Smoszna, 26 września 2006, 08:48

Produkt firmy Relic Entertainment o nazwie Company of Heroes: Kompania Braci zadebiutował w Stanach Zjednoczonych przed dwoma tygodniami i już w kilka dni po premierze wspiął się na szczyt amerykańskiego rankingu bestsellerów (mowa oczywiście o grach na PC).