Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

Metal Gear Solid V i Cities Skylines w nowym Humble Monthly

Adrian Werner, 3 listopada 2018, 07:59

Rozpoczęła się sprzedaż grudniowej paczki Humble Monthly. Za ok. 45 złotych można otrzymać zestaw, w skład którego wejdą m.in. gry Metal Gear Solid V: The Definitive Experience oraz Cities: Skylines z dodatkiem After Dark.

Metal Gear Solid V: The Definitive Experience potwierdzone i z datą premiery

Entelarmer, 30 sierpnia 2016, 09:37

Firma Konami potwierdziła pogłoski na temat wydania Metal Gear Solid V: The Definitive Experience. Ostateczna edycja piątej odsłony kultowej serii skradanek zadebiutuje 11 października na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - dziś premiera

Entelarmer, 1 września 2015, 11:20

Dziś debiutuje piąta część legendarnej serii skradanek autorstwa Hideo Kojimy - Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Jednocześnie ukazała się aktualizacja do gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, pozwalająca przenieść plik zapisu z tej produkcji do The Phantom Pain.

Fabuła serii Metal Gear. Część 2: Big Boss

Czarny Wilk, 27 sierpnia 2015, 15:34

Nadciągająca wielkimi krokami premiera Metal Gear Solid V: The Phantom Pain to dobra okazja, by przypomnieć sobie fabułę jednej z najbardziej zagmatwanych i ciekawych interaktywnych sag, jakie kiedykolwiek powstały.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - Kojima zamieścił wskazówki o swoim odejściu w easter eggu?

Entelarmer, 21 lipca 2015, 10:50

Użytkownik timesplitter88 opublikował nagranie w serwisie YouTube, pokazujące interesujący easter egg z gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Zawarte w nim wskazówki zdają się sugerować, że relacje Hideo Kojimy z firmą Konami już wówczas nie układały się najlepiej.

Wieści ze świata (Games with Gold, beta Alone in the Dark: Illumination, The Witness) 29/1/2015

Góral, 29 stycznia 2015, 14:41

Dziś piszemy m.in. o grach, które w lutym trafią do promocji Games with Gold, startującej zamkniętej becie Alone in the Dark: Illumination czy też o postępach prac związanych z The Witness. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Pudełkowe wydanie Metal Gear Solid V: Ground Zeroes na PC ukaże się 29 stycznia

luckie, 13 stycznia 2015, 11:00

Firma CDP.pl poinformowała, że pudełkowe wydanie gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes na PC ukaże się w Polsce 29 stycznia 2015 roku. Nową produkcję studia Konami da się już zamawiać w przedsprzedaży.

Metal Gear - sprzedaż serii przekroczyła 40 mln egzemplarzy

Góral, 3 stycznia 2015, 13:04

Metal Gear, jedna z najbardziej uznanych serii gier wideo, sprzedała się na całym świecie w nakładzie przekraczającym 40 mln egzemplarzy. W samym 2014 roku, w ręce graczy trafiło ponad 4 mln egzemplarzy.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes – pecetowi modderzy w akcji

Ender, 30 grudnia 2014, 21:05

W nieco ponad tydzień po premierze Metal Gear Solid V na komputerach PC, modderzy przygotowali już wiele poprawek dla gry, które pozwalają zmienić ustawienia oraz zmodyfikować jej zawartość. Gracze mogą zwiększyć pole widzenia postaci, podmienić modele bohaterów oraz broni, wyłączyć niektóre niechciane opcje graficzne, a także narzucony przez deweloperów limit generowanych klatek na sekundę.

Dark Souls II i Metal Gear Solid liderami pierwszego tygodnia wyprzedaży. Top 10 Steam (14 - 21 grudnia)

Przemysław Zamęcki, 22 grudnia 2014, 10:04

Po pierwszych kilku dniach steamowej wyprzedaży na czele listy znalazły się tytuły przygotowane przez japońskich deweloperów. Uzupełnij swoją kolekcję gier i sprawdź co najchętniej kupują pozostali użytkownicy najpopularniejszej platformy cyfrowej dystrybucji.

Premiera MGS V: Ground Zeroes na PC, wersja pudełkowa w Polsce na przełomie stycznia i lutego

Adrian Werner, 18 grudnia 2014, 19:00

Do sprzedaży trafiła pecetowa wersja Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, czyli skradanki firmy Konami, która zadebiutowała na konsolach wiosną tego roku. Wersja pudełkowa ukaże się w Polsce na przełomie stycznia i lutego nakładem firmy CDP.pl

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - poprawione wymagania na PC

Draug, 15 grudnia 2014, 13:05

Na trzy dni przed premierą pecetowej wersji gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, na Steamie doszło do aktualizacji jej wymagań sprzętowych. Okazuje się, że dzieło Kojima Productions potrzebuje nieco lepszych procesorów, niż podawano do tej pory, a karta grafiki powinna mieć przynajmniej 4 GB pamięci.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - porównanie wersji PC i PS4

Góral, 22 listopada 2014, 18:12

Firma Nvidia opublikowała dwa interaktywne screeny porównujące oprawę graficzną PC-towej wersji gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes z jej odpowiednikiem na konsoli PlayStation 4.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - oficjalne wymagania sprzętowe

Adrian Werner, 20 listopada 2014, 11:55

Firma Konami podała oficjalne wymagania sprzętowe, zarówno minimalne, jak i rekomendowane, pecetowej wersji skradanki Metal Gear Solid V: Ground Zeroes.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - minimalne wymagania sprzętowe wersji pecetowej

Adrian Werner, 15 listopada 2014, 08:29

Przez błąd firmy Konami prawdopodobnie poznaliśmy minimalne wymagania sprzętowe pecetowej wersji Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Dowiedzieliśmy się także, że gra będzie działała w maksymalnie 60 klatkach na sekundę i pozwoli na dowolną konfigurację ustawień myszki oraz klawiatury.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes trafi na PC 18 grudnia

luckie, 6 października 2014, 18:43

Firma Konami potwierdziła, że gra Metal Gear Solid V: Ground Zeroes ukaże się na PC 18 grudnia 2014 roku. Najświeższą odsłonę kultowego cyklu skradanek będzie się dało kupić na Steamie w angielskiej wersji językowej.

Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes pojawi się na PC 18 grudnia?

Renox, 3 października 2014, 17:59

Już niedługo firma Konami zaprezentuje na targach Igromir 2014 demo pecetowej edycji gry Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes. Rosyjskie serwisy informują, że znają już datę premiery tego tytułu, który zgodnie z nieoficjalnymi jeszcze informacjami ukazać się ma na platformie Steam 18 grudnia.

MGS V: The Phantom Pain i MGS V: Ground Zeroes ukażą się na PC

Sarge, 13 sierpnia 2014, 21:45

Hideo Kojima ze studia Kojima Productions potwierdził na konferencji prasowej firmy Konami, że gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes oraz Metal Gear Solid V: The Phantom Pain zostaną wydane nie tylko na konsolach, ale także na PC.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - do sklepów wysłano milion egzemplarzy gry

Góral, 26 kwietnia 2014, 14:57

Firma Konami, wydawca gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, poinformowała, że do sklepów wysłano ponad milion egzemplarzy produkcji. Jednocześnie ujawniono, że od 1 maja misje Jamais-Vu i Déjà-Vu dostępne będą dla użytkowników wszystkich platform sprzętowych na których ukazała się gra Metal Gear Solid V: Ground Zeroes.

Wieści ze świata (Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, Outcast Reboot HD) 24/4/14

Sarge, 24 kwietnia 2014, 14:53

Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, filmie z rozgrywką w Outcast Reboot HD, drugim numerze komiksu Wiedźmin Dom ze Szkła, a także o perkach w trybie Extinction Chaos Mode w grze Call of Duty: Ghosts. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes zakradło się na polski rynek

Góral, 21 marca 2014, 09:46

Najnowsza produkcja studia Kojima Productions - Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - jest już dostępna w polskich sklepach na konsole PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One. Tytuł jest swego rodzaju przekąską przed daniem głównym, czyli The Phantom Pain, które ukaże się najwcześniej na początku przyszłego roku.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes rozpoczęło podbój amerykańskiego rynku gier

Adrian Werner, 18 marca 2014, 09:33

Na półki amerykańskich sklepów powędrowała dzisiaj gra Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, czyli najnowsza skradanka firmy Konami, która pełni rolę prologu do Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. W Polsce produkcja trafi do sprzedaży w piątek.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ukaże się na początku 2015 roku?

Góral, 17 marca 2014, 15:04

Gracze, którzy zarejestrowali swoje egzemplarze Metal Gear Solid V: Ground Zeroes otrzymali powiadomienie od firmy Konami, że uzyskają dostęp do specjalnego dodatku DLC, pozwalającego na wykorzystanie najemników uratowanych w prologu w grze Metal Gear Solid V: Phantom Pain na początku 2015 roku. Oznacza to, że "piątka" ukaże się właśnie wtedy.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - obniżka ceny, aplikacja mobilna i DLC

Sarge, 26 lutego 2014, 14:20

Firma Konami przedstawiła nowe informacje na temat gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Wydawca zdecydował się sprzedawać wersje na PlayStation 4 oraz Xboksa One nieco taniej niż dotychczas planowano. Oprócz tego sprecyzowano kwestię dodatku DLC z zawartością do wykorzystania w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain i temat przenoszenia postępów pomiędzy obiema produkcjami. Zapowiedziano też aplikację mobilną iDROID.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - film porównujący różne wersje gry

Sarge, 19 lutego 2014, 12:15

Na oficjalnej stronie internetowej firmy Konami pojawił się film porównujący oprawę graficzną różnych wersji gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. To najlepsza okazja, by sprawdzić poszczególne edycje w ruchu.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - 1080p na PS4 i 720p na Xboksie One

Sarge, 17 lutego 2014, 12:17

Studio Kojima Productions potwierdziło, że gra Metal Gear Solid V: Ground Zeroes w wersji na PlayStation 4 będzie działać w rozdzielczości 1080p, podczas gdy na Xboksie One ma to być tylko 720p. Obie edycje zaoferują płynność na poziomie 60 klatek na sekundę. Inaczej będzie na PlayStation 3 oraz Xboksie 360 - tutaj możemy liczyć na rozdzielczość 720p i 30 klatek na sekundę.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - Hideo Kojima broni krótkiego czasu przejścia gry

Sarge, 6 lutego 2014, 09:35

Hideo Kojima ze studia Kojima Productions w najnowszym wpisie na Twitterze broni krótkiego czasu potrzebnego na przejście gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. W swojej wypowiedzi przyznał, że nadchodząca skradanka zaoferuje jedną misję główną i pięć zadań pobocznych. To ostatecznie potwierdza, że redaktorzy magazynu Game Informer pisali o ukończeniu całej produkcji, a nie tylko jej fragmentu.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes – dwie godziny wystarczą, by przejść główny wątek

Orbech, 5 lutego 2014, 11:57

W najnowszym wydaniu magazynu Game Informer doniesiono, że główną misję fabularną w Metal Gear Solid V: Ground Zeroes można będzie ukończyć w mniej niż dwie godziny. Oprócz tego Game Informer ujawnił dużo nowych informacji na temat gry.

MGS V: The Phantom Pain zaoferuje „setki razy” większy świat niż MGS V: Ground Zeroes

Sarge, 2 stycznia 2014, 12:50

Wygląda na to, że Metal Gear Solid V: The Phantom Pain zaoferuje dużo większy świat niż nadchodząca gra Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. MGS V: Ground Zeroes ma być swego rodzaju przystawką do głównego dania w postaci MGS V: The Phantom Pain.

Metal Gear Solid: Ground Zeroes – data premiery, nowy trailer i ekskluzywne DLC

Ender, 9 grudnia 2013, 20:15

Konami podało oficjalną datę premiery gry Metal Gear Solid: Ground Zeroes. Firma zaprezentowała również dwa nowe trailery tytułu, a także podała zawartość ekskluzywnej misji, która trafi do posiadaczy Xboksów.

Wieści ze świata (MGS V: Ground Zeroes, Torment: Tides of Numenera) 25/11/13

Sarge, 25 listopada 2013, 13:00

Dziś piszemy m.in. o ekskluzywnej zawartości Metal Gear Solid V: Ground Zeroes w wersjach na konsole Microsoftu, systemie walki w Torment: Tides of Numenera, a także dodatkach DLC do gry Space Hulk. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes – posiadacze konsol Sony zagrają jako Solid Snake

Draug, 15 listopada 2013, 14:31

Przy okazji premiery konsoli PlayStation 4 Hideo Kojima ujawnił, jaki ekskluzywny dodatek w Metal Gear Solid V: Ground Zeroes otrzymają posiadacze konsol firmy Sony. Będzie to DLC z misją Déjà Vu, która pozwoli nam wcielić się w rolę znanego z poprzednich odsłon serii Solid Snake’a.

Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes pojawi się na wiosnę 2014 roku

qjin, 4 listopada 2013, 17:59

Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes, czyli wstęp do The Phantom Pain, zadebiutuje na rynku w pierwszej połowie przyszłego roku na konsolach obecnej i przyszłej generacji. Hideo Kojima, ojciec serii, wyjaśnia dodatkowo związek pomiędzy tymi dwoma tytułami.