Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 3 listopada 2018, 07:59

autor: Adrian Werner

Metal Gear Solid V i Cities Skylines w nowym Humble Monthly

Rozpoczęła się sprzedaż grudniowej paczki Humble Monthly. Za ok. 45 złotych można otrzymać zestaw, w skład którego wejdą m.in. gry Metal Gear Solid V: The Definitive Experience oraz Cities: Skylines z dodatkiem After Dark.

W grudniowej paczce znajdziemy m.in. Metal Gear Solid V. - Metal Gear Solid V i Cities Skylines w nowym Humble Monthly - wiadomość - 2018-11-03
W grudniowej paczce znajdziemy m.in. Metal Gear Solid V.

Ruszyła sprzedaż grudniowej paczki Humble Monthly. Tradycyjnie, pełną zawartość pakietu poznamy dopiero za kilka tygodni, ale już teraz ujawniono trzy z pozycji, które się w nim znajdą:

 1. Metal Gear Solid V: The Definitive Experience – piąta odsłona popularnego cyklu skradanek firmy Konami i ostatnia, nad którą pracował ojciec cyklu – Hideo Kojima. Wydanie The Definitive Experience zawiera zarówno grę Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, jak i Metal Gear Solid V: Ground Zeroes.
 2. Cities: Skylines – popularna strategia ekonomiczna o zarządzaniu współczesnym miastem.
 3. Cities: Skylines - After Dark – pierwszy duży dodatek, który koncentruje się na rozbudowaniu aspektów związanych z funkcjonowaniem miasta nocą.

Tradycyjnie, kupując paczkę teraz, otrzymacie te produkcje zaraz po uiszczeniu opłaty wynoszącej 12 dolarów, czyli ok. 45 zł. Kwota ta może być niższa, jeśli wykupi się plan kwartalny lub roczny.

 1. Oficjalna strona Humble Monthly

Przypomnijmy, że Humble Monthly to usługa abonamentowa. W zamian za subskrypcję co miesiąc otrzymujemy zestaw gier, ale tylko garstkę z nich poznajemy od razu, a reszta ujawniania jest dopiero po zakończeniu sprzedaży paczki. W praktyce oznacza to, że większość pozycji kupujemy w ciemno. W rzeczywistości nie przeszkadza to jednak wielu użytkownikom, gdyż cena abonamentu nie jest wysoka, a dodatkowo opłacające go osoby otrzymują także 10% zniżki na zakupy w Humble Store.

Ponadto paczki są praktycznie zawsze wypełnione godnymi uwagi i świeżymi pozycjami. Dobrym tego przykładem jest listopadowe Humble Monthly, którego pełną zawartość poznaliśmy wraz z rozpoczęciem sprzedaży grudniowego zestawu:

 1. Hitman: The Complete First Season
 2. Hollow Knight
 3. Dead Island: Definitive Edition
 4. Resident Evil: Revelations
 5. Hard Reset: Redux
 6. 7 Days to Die
 7. The Dwarves
 8. Sniper Elite
 9. Sniper Elite V2

Warto dodać, że wszystkie gry nabyte w ramach abonamentu otrzymujecie na zawsze – nie znikają one po wygaśnięciu subskrypcji.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od niektórych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Zawsze dokładany jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.