Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2015, 11:00

autor: luckie

Pudełkowe wydanie Metal Gear Solid V: Ground Zeroes na PC ukaże się 29 stycznia

Firma CDP.pl poinformowała, że pudełkowe wydanie gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes na PC ukaże się w Polsce 29 stycznia 2015 roku. Nową produkcję studia Konami da się już zamawiać w przedsprzedaży.

Pudełkowy Metal Gear Solid V: Ground Zeroes to jak na razie najlepsza propozycja dla polskich fanów cyklu grających na PC - Pudełkowe wydanie Metal Gear Solid V: Ground Zeroes na PC ukaże się 29 stycznia - wiadomość - 2015-01-13
Pudełkowy Metal Gear Solid V: Ground Zeroes to jak na razie najlepsza propozycja dla polskich fanów cyklu grających na PC

Pecetowa wersja Metal Gear Solid V: Ground Zeroes ukaże się w wydaniu pudełkowym 29 stycznia 2015 roku. W naszym kraju nowa produkcja Hideo Kojimy i studia Konami trafi na półki sklepowe nakładem firmy CDP.pl. Grę da się już zamawiać w polskich sklepach internetowych w sugerowanej cenie 79 zł (najlepsze oferty znajdziecie w ramce obok), jednak wciąż jedyną dostępną wersją językową jest angielska. Niecierpliwi mogą zaopatrzyć się w Ground Zeroes za pośrednictwem platform dystrybucji cyfrowej (m.in. Steam) za 19,99 euro (ok. 86 zł), na których tytuł zadebiutował 18 grudnia. Wcześniej, w marcu 2014 roku, gra pojawiła się na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes to swego rodzaju fabularne (i gameplayowe) wprowadzenie do pełnoprawnej „piątki” – Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Gracz wciela się w Snake’a, specjalnego agenta organizacji militarnej, który musi wyzwolić dwóch zakładników przetrzymywanych w silnie strzeżonym obozie. Mimo że tytuł oferuje tylko jedną, około dwugodzinną misję, to otwartość świata oraz swoboda w doborze taktyki, jaką pozostawili graczom twórcy, umożliwia wielokrotne jej przechodzenie na różne sposoby. Premiera Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ma się odbyć w tym roku, w bliżej nieokreślonym terminie.

  1. Recenzja gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
  2. Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain