Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 marca 2014, 15:04

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ukaże się na początku 2015 roku?

Gracze, którzy zarejestrowali swoje egzemplarze Metal Gear Solid V: Ground Zeroes otrzymali powiadomienie od firmy Konami, że uzyskają dostęp do specjalnego dodatku DLC, pozwalającego na wykorzystanie najemników uratowanych w prologu w grze Metal Gear Solid V: Phantom Pain na początku 2015 roku. Oznacza to, że "piątka" ukaże się właśnie wtedy.

Pojawiły się nowe informacje w sprawie daty premiery gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Według zdjęcia opublikowanego przez jednego z użytkowników forum Reddit, tytuł ukaże się na początku 2015 roku. Wtedy też udostępniony zostanie dodatek, pozwalający na wykorzystanie najemników uratowanych w prologu w pełnej wersji produkcji. Wieści te przekazywane są w wiadomości, pokazywanej osobom, które zarejestrowały swój egzemplarz Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Niestety, firma Konami, wydawca produkcji, nie ustosunkowała się w żaden sposób do tych doniesień. Przy okazji warto wspomnieć o wcześniejszych plotkach, według których tytuł miałby ukazać się w trzecim kwartale roku fiskalnego 2015 (kwiecień 2014 – marzec 2015) lub 2016 (kwiecień 2015 - marzec 2016). Jakkolwiek by nie było, fani poczekają jeszcze przynajmniej rok na premierę wyczekiwanej skradanki.

Wiadomość pokazywana osobom, które zarejestrowały swój egzemplarz Metal Gear Solid V: Ground Zeroes.
Wiadomość pokazywana osobom, które zarejestrowały swój egzemplarz Metal Gear Solid V: Ground Zeroes.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier wideo, tworzonych przez studio Kojima Productions. Największą nowością tytułu ma być otwarty świat z dynamicznie zmieniającą się pogodą oraz cyklem dnia i nocy. Pozostałe elementy produkcji zostaną rozwinięte, dostarczając fanom znanej i lubianej rozgrywki. „Piątka” trafi na konsole Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 i być może na komputery PC.