Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lutego 2014, 12:15

autor: Sarge

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - film porównujący różne wersje gry

Na oficjalnej stronie internetowej firmy Konami pojawił się film porównujący oprawę graficzną różnych wersji gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. To najlepsza okazja, by sprawdzić poszczególne edycje w ruchu.

Studio Kojima Productions udostępniło materiał wideo porównujący ze sobą wszystkie wersje gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Przedwczoraj mieliśmy okazję zobaczyć je na różnych screenach, a teraz możemy sprawdzić poszczególne edycje w ruchu. Prezentację obejrzycie poniżej w filmie opublikowanym w serwisie YouTube. Warto jednak pamiętać o tym, że materiały na YouTube są skompresowane i działają w 30 klatkach na sekundę. Film nie oddaje więc płynności wersji na konsole nowej generacji. W związku z tym deweloper dał możliwość pobrania materiału wideo w najwyższej jakości i 60 klatkach na sekundę z oficjalnej strony (tam znajduje się odnośnik do serwisu GameTrailers). Polecamy ściągnąć ważący 187 MB plik, bo wtedy prezentacja jest bardziej miarodajna (choć wciąż należy pamiętać o efektach kompresji flmu).

Przypomnijmy, że Metal Gear Solid V: Ground Zeroes najlepiej ma wyglądać na PlayStation 4. Na nowej konsoli firmy Sony działać będzie w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę w porównaniu do 720p i 60 klatek na sekundę na Xboksie One. Z kolei edycje na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 zaoferują 720p i 30 klatek na sekundę.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes zadebiutuje 20 marca w Europie na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One oraz Xboksie 360. Do tej pory nie potwierdzono, w jakiej wersji językowej gra ukaże się w naszym kraju. Może to oznaczać, że będzie to kolejna część serii Metal Gear Solid dostępna w Polsce w całości po angielsku.