Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 października 2014, 18:43

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes trafi na PC 18 grudnia

Firma Konami potwierdziła, że gra Metal Gear Solid V: Ground Zeroes ukaże się na PC 18 grudnia 2014 roku. Najświeższą odsłonę kultowego cyklu skradanek będzie się dało kupić na Steamie w angielskiej wersji językowej.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes umili pecetowcom długie zimowe wieczory - Metal Gear Solid V: Ground Zeroes trafi na PC 18 grudnia –  Konami potwierdza - wiadomość - 2014-10-06
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes umili pecetowcom długie zimowe wieczory

Raz jeszcze rosyjskie źródła okazały się być dobrze poinformowanefirma Konami potwierdziła, że pecetowa edycja Metal Gear Solid V: Ground Zeroes ukaże się 18 grudnia 2014 roku. Gra będzie dystrybuowana cyfrowo m.in. na platformie Steam w angielskiej wersji językowej. Wydanie przeznaczone na komputery osobiste ma być wzbogacone o dodatkowe ustawienia grafiki, w stosunku do tego, co oferowały wersje konsolowe. Wydawca zapowiedział, że tytuł będzie posiadał wsparcie dla rozdzielczości 4K, większą liczbę źródeł światła i modeli postaci widocznych jednocześnie na ekranie oraz ostrzejsze cienie. Do tej pory Metal Gear Solid V: Ground Zeroes ukazało się na PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes to swego rodzaju prolog do zaplanowanego na początek 2015 roku Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Gra oferuje jedną, ale za to mocno rozbudowaną misję, którą można przechodzić na różne sposoby. Z tego też względu tytuł kierowany jest przede wszystkim do zagorzałych miłośników japońskiego cyklu skradanek, którzy nie mogą doczekać się pełnoprawnej „piątki”. Jeśli przymknąć oko na nieco wygórowaną (jak na oferowaną zawartość) cenę wersji konsolowych, grę można uznać za ciekawą prezentację silnika FOX oraz nowego podejścia do rozgrywki. Więcej na temat Metal Gear Solid V: Ground Zeroes dowiecie się z naszej recenzji.

  1. Oficjalna strona gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes