Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2014, 14:57

autor: Góral

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - do sklepów wysłano milion egzemplarzy gry

Firma Konami, wydawca gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, poinformowała, że do sklepów wysłano ponad milion egzemplarzy produkcji. Jednocześnie ujawniono, że od 1 maja misje Jamais-Vu i Déjà-Vu dostępne będą dla użytkowników wszystkich platform sprzętowych na których ukazała się gra Metal Gear Solid V: Ground Zeroes.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes wywołało sporo kontrowersji ze względu na krótki czas rozgrywki potrzebnej do ukończenia produkcji. Wiele osób ochrzciło tytuł mianem „płatnego dema”, jednak mimo wszystko projekt okazał się bardzo dobrą produkcją, zwłaszcza dla osób, które po prostu nie mogą doczekać się Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - pełnoprawną, kolejną odsłonę popularnej serii skradanek. Według najnowszych informacji, do sklepów wysłano milion egzemplarzy produkcji. Oczywiście nie oznacza to, że tyle osób skusiło się na zakup, ale pokazuje, że zainteresowanie projektem jest spore. Należy także pamiętać, że liczba ta nie zawiera sprzedaży gry w ramach cyfrowej dystrybucji.

Misje Jamais-Vu i Déja-Vu dostępne będą wkrótce dla użytkowników wszystkich platform na których ukazała się gra Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. - Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - do sklepów wysłano milion egzemplarzy gry - wiadomość - 2014-04-26
Misje Jamais-Vu i Déja-Vu dostępne będą wkrótce dla użytkowników wszystkich platform na których ukazała się gra Metal Gear Solid V: Ground Zeroes.

Przy okazji Konami poinformowało, że 1 maja misje Jamais-Vu (pozwala wcielić się w Raidena) i Déja-Vu (można pokierować klasycznym bohaterem z oryginalnego Metal Gear Solid) przestaną być ekskluzywną zawartością na poszczególnych edycji gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Obecnie pierwszą z nich mogą się cieszyć tylko posiadacze konsol Xbox 360 i Xbox One, a drugą osoby grające na PlayStation 3 i PlayStation 4. Wraz z nadchodzącą aktualizacją zadania zostaną udostępnione wszystkim graczom, niezależnie od posiadanej wersji produkcji.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - do sklepów wysłano milion egzemplarzy gry - ilustracja #2Metal Gear Solid V: Ground Zeroes to przedsmak gry The Phantom Pain. Produkcja pozwala na wzięcie udziału tylko w jednej misji, ale oferuje szereg możliwości jej przejścia. Tytuł ukazał się w Polsce w 21 marca na konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PlayStation 4 w cenie około 130 zł. Obecnie projekt bez większych problemów można nabyć za około 100 zł, wystarczy zapoznać się z ofertą poszczególnych sprzedawców.