Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Arma III

Arma 3 - nowe DLC przeniesie nas w czasy wojny wietnamskiej

hexx0, 6 kwietnia 2021, 21:19

Bohemia Interactive zapowiedziała kolejny dodatek do gry Arma 3. Rozszerzenie będzie nosiło tytuł S.O.G. Prairie Fire i pozwoli wziąć udział w wojnie wietnamskiej.

Najlepsza misja do ArmA 3 i premiera CK3: Northern Lords - Tbone'owy przegląd

T_bone, 21 marca 2021, 09:48

W dzisiejszym przeglądzie opowiadam o najlepszej misji do ArmA 3 i przypominam o premierach CK3: Northern Lords oraz X4: Cradle of Humanity. Jest też coś dla fanów mechów i Hell Let Loose.

Arma Reforger zamiast Arma 4? Przeciek o nowej grze Bohemia Interactive

Entelarmer, 15 stycznia 2021, 12:36

Od premiery gry Arma 4 mogą dzielić nas lata, ale jest szansa, że jeszcze w tym roku zobaczymy nową grę z serii. Niedawny przeciek sugeruje debiut na PC oraz „Xboksie” (a później także PlayStation) pobocznej odsłony cyklu pod tytułem Arma Reforger.

Świetna sprzedaż DayZ oraz Arma 3 w 2019 roku

Entelarmer, 21 marca 2020, 12:25

Studio Bohemia Interactive pochwaliło się wynikami finansowymi za 2019 rok. Czeskiej firmie udało się uzyskać przychód rzędu 68 milionów dolarów, m.in. dzięki wciąż dobrej sprzedaży DayZ oraz Arma III.

Polska armia z okresu stanu wojennego debiutuje w DLC do Arma 3

Entelarmer, 12 grudnia 2019, 14:23

W grze Arma III pojawiła się aktualizacja dla dodatku Global Mobilization – Cold War German. W ramach niej posiadacze pierwszego rozszerzenia z serii Creator DLC otrzymali m.in. sprzęt polskiej armii z czasów stanu wojennego.

Premiera Arma 3: Contact - dodatku z kosmitami i „Polską"

Aquma, 25 lipca 2019, 12:31

Dziś na rynku debiutuje Arma III: Contact - kolejny dodatek do realistycznej strzelanki pierwszoosobowej od czeskiego studia Bohemia Interactive. Tym razem motywem przewodnim rozszerzenia jest... inwazja obcych. W DLC znalazło się też miejsce dla ciekawego, polskiego akcentu.

Gracze ArmA 3 przeprowadzili już szturm na Strefę 51. Reszta świata czeka do 20 września

Julia Dragović, 17 lipca 2019, 19:03

Miotacze ognia i Elon Musk, Reptilianie i miliony memów. Podczas kiedy my siedzimy (jeszcze) bezpiecznie w domu, gracze ArmA 3 zdobyli Strefę 51.

Arma 3 Contact - nadchodzi DLC z kosmitami i polskojęzycznym krajem

Adrian Werner, 24 maja 2019, 09:15

Zapowiedziano Arma 3 Contact, czyli nowe DLC do popularnej taktycznej strzelanki studia Bohemia Interactive, które zaoferuje kampanię obracającą się wokół pierwszego kontaktu z obcą cywilizacją.

Niedoszły remake Half-Life 2 od twórców World War Z i inne wieści

AlexB, 21 maja 2019, 13:28

Dziś piszemy o rekrutacji w Insomniac Games, marzeniach twórców World War Z o stworzeniu remake'u Half-Life'a 2 oraz teaserze nowego rozszerzenia do gry Arma 3. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zimna wojna zawita do Arma 3 w nowym DLC

Entelarmer, 17 kwietnia 2019, 21:48

Studio Bohemia Interactive zapowiedziało Global Mobilization: Cold War German - pierwsze tzw. Creator DLC dla gry Arma III. Dodatek zabierze nas do Niemiec z czasów zimnej wojny i wprowadzi m.in. nowy ekwipunek oraz ogromną mapę.

Arma 3 z darmowym weekendem, promocja na PlayStation Classic i inne wieści

AlexB, 13 lutego 2019, 16:42

Dziś piszemy o darmowym weekendzie na Steamie z Armą III, promocji na konsolę PlayStation Classic w sklepie Amazon, wycofaniu myClub Coins w Pro Evolution Soccer 2019 w Belgii oraz odejściu z Rockstara osoby, która pracowała w studiu przez 20 lat. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Arma 3 dostała rywalizacyjny tryb multiplayer Warlords w aktualizacji

AlexB, 4 grudnia 2018, 10:23

Studio Bohemia Interactive oficjalnie wprowadziło do gry Arma III nowy tryb wieloosobowy. Nazywa się on Warlords i skupia się na rywalizacji dwóch drużyn, których zadaniem jest przejęcie bazy przeciwnika. Prócz tego gra doczekała się kilku innych zmian.

Rozmiar bety Black Ops 4, tryb arena w Divinity Original Sin 2 i inne wieści

Movis, 2 sierpnia 2018, 15:43

Dziś piszemy o najnowszych informacjach na temat bety trybu wieloosobowego w Call of Duty: Black Ops IIII, ulepszonej Arenie w Divinity Original Sin 2, aktualizacji Encore do ARMA III i końcu serwisu GameFly. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Arma III otrzyma m.in. nowy scenariusz i dodatki DLC od innych deweloperów

Adrian Werner, 17 czerwca 2018, 10:13

Studio Bohemia Interactive ujawniło plany dalszego rozwoju gry Arma III. W lipcu dostaniemy patch z nową zawartością, a pod koniec roku otrzymamy dodatkowy scenariusz dla pojedynczego gracza. Z kolei w 2019 roku mają się ukazać płatne DLC opracowane przez inne zespoły deweloperskie.

Wyniki sprzedaży gry Arma 3 i darmowy weekend

Vergil, 26 kwietnia 2018, 21:42

Arma III trafiła w ręce czterech milionów graczy. Z tej okazji studio Bohemia Interactive nie tylko startuje z darmowym weekendem z grą, lecz także pozwala ją nabyć w okazyjnej cenie.

PUBG z systemem emotek, Dota 2 z subskrypcją Dota Plus i inne wieści

Movis, 13 marca 2018, 14:36

Dziś piszemy o wprowadzeniu do strzelanki Playerunknown's Battlegrounds aktualizacji z systemem emotek i innymi usprawnieniami, pomyśle stałej subskrypcji do MOB-y Dota 2, zapowiedzi rozszerzenia Tanks do symulatora ARMA III, ofertach pracy, które związane są z postępami w tworzeniu Final Fantasy VII Remake i nowiutkim oprogramowaniu dla konsoli Nintendo Switch. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Life is Strange: Before the Storm, Arma III Tac-Ops, Nvidia) 1/12/2017

Movis, 1 grudnia 2017, 13:14

Dziś piszemy o powrocie Ashly Burch do roli Chloe Price w bonusowym epizodzie Life is Strange: Before the Storm, premierze DLC Tac-Ops w Arma III i nowiutkich sterownikach Nvidii, wspierających grę Doom VFR. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Tac-Ops nowym dodatkiem do Arma III

UNIX, 10 listopada 2017, 13:43

Wczoraj Bohemia Interactive ogłosiła DLC Tac-Ops do swojej taktycznej strzelanki Arma III. Paczka misji dla pojedynczego gracza pozwoli wziąć udział w trzech rodzajach operacji wojskowych. Dodatek zadebiutuje 30 listopada.

Arma III – w dodatku Laws of War wcielimy się w saperów

Movis, 11 sierpnia 2017, 08:56

Studio Bohemia Interactive ujawniło szczegóły nadchodzącego DLC do militarnego symulatora Arma III. Laws of War doda do gry nową niezależną frakcję IDAP i minikampanię, w której wcielimy się w sapera.

Wieści ze świata (Arma III, Resident Evil: Vendetta) 18/5/2017

Draug, 18 maja 2017, 16:11

Dziś piszemy o debiucie DLC Jets i aktualizacji 1.70 do gry Arma III oraz o datach premier filmu animowanego Resident Evil: Vendetta i opartego na nim doświadczenia na gogle PlayStation VR. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Twórcy gry Arma III szczegółowo o nadchodzących DLC

luckie, 23 marca 2017, 12:27

W najnowszym filmie promocyjnym gry Arma III twórcy opowiadają ze szczegółami o nadchodzących dodatkach, w tym pakiecie Jets, zaplanowanym na maj tego roku.

Wieści ze świata (thatgamecompany, Wasteland 3, Project Argo / Bohemia, Eisenwald: Blood of November) 2/11/2016

Draug, 2 listopada 2016, 16:15

Dziś piszemy o zapowiedzi nowego, jeszcze niezatytułowanego projektu od thatgamecompany (twórców Journey), gratisowej grze dla uczestników zbiórki pieniędzy na Wasteland 3, darmowym prototypie sieciowej strzelanki Project Argo na bazie Arma III i programie Bohemia Incubator oraz o premierze Eisenwald: Blood of November, samodzielnego dodatku do Legends of Eisenwald. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Twórcy gry Arma III o przyszłości tytułu w 2017 roku

Movis, 23 października 2016, 14:10

Firma Bohemia Interactive ujawniła nowe informacje na temat planowanych rozszerzeń do symulacyjnej strzelanki taktycznej Arma III. Zapowiedziano 5 nowych DLC, a pierwsze z nich ma pojawić się na początku 2017 roku.

ArmA III Apex uchwyciła przyczółek. Top 10 Steam (10 - 16 lipca)

Przemysław Zamęcki, 18 lipca 2016, 09:16

ArmA III Apex była w ubiegłym tygodniu najbardziej rozchwytywanym towarem na platformie cyfrowej dystrybucji Steam. W pierwszej dziesiątce pojawiło się też kilka nowych, interesujących tytułów.

Premiera Arma III Apex

Aidan, 11 lipca 2016, 10:30

To dobry dzień dla wszystkich fanów gier militarnych stawiających na realizm. Od dzisiaj mogą oni prowadzić swoje manewry na terenach słonecznego archipelagu Tanoa w dużym rozszerzeniu do Arma III.

Zapowiedziano Breaking Point Standalone - samodzielną wersję survivalowego moda do Arma III

Entelarmer, 22 czerwca 2016, 10:20

Zespół moderski BP Team ujawnił plany stworzenia samodzielnej wersji Breaking Point - moda do gry Arma III z zombie i elementami survivalu. Tytuł ma powstać w oparciu o Unreal Engine 4 i wprowadzić masę innowacji do pierwotnej modyfikacji.

Twórcy gry Arma III o zawartości dodatku Apex w nowym dzienniku dewelopera

luckie, 9 czerwca 2016, 11:10

Najnowszy film z cyklu dziennik dewelopera gry Arma III omawia szczegóły rozszerzenia Apex. Materiał nakreśla zarys fabularny dodatkowej kampanii, przybliża strukturę świata oraz omawia nowe rodzaje broni, ekwipunku i pojazdów.

Wieści ze świata (Humble Bundle, Commandos, Arma III, Hitman, Rainbow Six: Siege) 19/2/2016

Draug, 19 lutego 2016, 15:04

Dziś piszemy m.in. o nowej promocji Humble Bundle, pierwszych od lat łatkach do gier z serii Commandos, dużej aktualizacji Eden do strzelanki Arma III z nowym edytorem, pre-loadzie wersji beta Hitmana na PC oraz przyszłych dodatkach do Rainbow Six: Siege. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Przyszłość gry Arma III w filmie z komentarzem twórców

luckie, 15 stycznia 2016, 11:45

W nowym filmie z gry Arma III studio Bohemia Interactive opowiada o swoich planach na rozwój produkcji. W najbliższej przyszłości ten realistyczny FPS otrzyma aktualizację Eden oraz płatne rozszerzenie Apex. To jednak nie koniec wrażeń, gdyż twórcy już myślą nad kolejnymi usprawnieniami.

Arma III otrzymała aktualizację Nexus – taktyczny FPS jeszcze bardziej realistyczny

luckie, 3 grudnia 2015, 11:44

Aktualizacja Nexus do gry Arma III wprowadziła m.in. rozszerzony tryb multiplayer End Game 2.0, bardziej realistyczne systemy kondycji i obrażeń oraz przydatne narzędzie dla modderów. Studio Bohemia Interactive uruchomiło także usługę społecznościową Arma III Units.

Arma III z 2 mln sprzedanych egzemplarzy; twórcy ujawniają plany na przyszłość

Góral, 15 października 2015, 10:07

Studio Bohemia Interactive poinformowało, że gra Arma III z 2013 roku sprzedała sie w ponad 2 milionach egzemplarzy. Przy okazji deweloper ujawnił plany związane z nadchodzącymi aktualizacjami oraz dodatkiem.

Wieści ze świata (ArmA III, Warhammer 40,000: Regicide, Constructor HD) 31/7/15

luckie, 31 lipca 2015, 13:31

Dziś piszemy m.in. o dodatku do ArmA III, dacie premiery Warhammer 40,000: Regicide oraz odświeżonej wersji gry Constructor. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Arma III - pierwszy filmik pokazujacy archipelag Tanoa z nadchodzącego dodatku

Adrian Werner, 17 czerwca 2015, 07:01

Na konferencji poświeconej grom pecetowym na E3 2015 studio Bohemia Interactive pokazało filmik demonstrujący tropikalny archipelag Tanoa, który będzie miejscem akcji nadchodzącego dodatku do Arma III.

Arma III - pojawiły sie pierwsze screeny i informacje na temat nowego dodatku

Góral, 13 czerwca 2015, 11:28

Studio Bohemia Interactive niechcący zdradziło pierwsze informacje dotyczące kolejnego dodatku do gry Arma III. Wprowadzi on do zabawy przede wszystkim nową lokację - archipelag Tanoa znajdujący się na Południowym Pacyfiku.

Wieści ze świata (Arma III, Fallout 4, The Masterplan, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege) 5/6/15

Tyon, 5 czerwca 2015, 12:27

Dziś piszemy m.in. o nowej mapie do gry Arma III, premierze The Masterplan, sprzedaży gier z serii Fallout, powodach braku edycji pecetowej Rock Band 4 oraz prezentacji kolejnej jednostki w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Arma III - znamy zwycięzców konkursu Make Arma Not War

Góral, 28 marca 2015, 11:40

Studio Bohemia Interactive wyłoniło zwycięzców konkursu Make Arma Not War, w którym moderzy walczyli w rożnych kategoriach o nagrody pieniężne (pula wynosiła 500 tys. euro). 200 tys. euro zgarnął zespół Red Hammer Studios za projekt RHS: Escalation.

Wieści ze świata (Evolve, Arma III, Farming Simulator 15) 20/3/15

luckie, 20 marca 2015, 14:13

Dziś piszemy m.in. o nowych postaciach i mapach do gry Evolve, kolejnym DLC do Arma III oraz dacie premiery konsolowych wersji Farming Simulator 15. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Hatred, SEGA, Arma III) 30/1/2015

Draug, 30 stycznia 2015, 14:25

Dziś piszemy m.in. o pokaźnej palecie przecen na Steamie, starcie pre-orderów i nowym trailerze Hatred, planowanych zwolnieniach w firmie SEGA oraz wyłonieniu finalistów konkursu Make Arma Not War zorganizowanego przez studio Bohemia Interactive dla modderów skupionych wokół gry Arma III. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (OlliOlli 2, Arma III, World of Warcraft) 24/9/14

Sarge, 26 września 2014, 12:10

Dziś piszemy m.in. o edytorze poziomów do dwóch części Trine, przywracaniu skasowanych postaci w World of Warcraft, dodatku DLC do Arma III, a także o zapowiedzi gry OlliOlli 2: Welcome to Olliwood. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Arma III - sprzedano milion egzemplarzy gry

Renox, 29 maja 2014, 10:29

Studio Bohemia Interactive ujawniło, że jak dotąd udało się sprzedać milion egzemplarzy trzeciej odsłony popularnej serii taktycznych FPS-ów – gry Arma III.

Arma III - Bohemia Interactive zdradza plany na najbliższe miesiące

Góral, 3 maja 2014, 12:24

Studio Bohemia Interactive wyjawiło swoje plany dotyczące gry FPS Arma III. Deweloper pracuje obecnie nad dalszym udoskonalaniem produkcji, rozmaitymi dodatkami, dużym rozszerzeniem i aktualizacją dedykowaną głównie osobom dopiero zaczynającym przygodę z trzecią częścią serii Arma.

Zagraj w słynne, współczesne misje bojowe dzięki dodatkom do serii ARMA

DM, 22 kwietnia 2014, 19:30

Trzy głośne, historyczne misje wojenne, znane z filmów i książek - odtworzone jako scenariusze w grze ARMA

Wieści ze świata (Arma III, Titanfall, DriveClub) 11/4/14

Sarge, 11 kwietnia 2014, 11:55

Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC Zeus do Arma III, mikropłatnościach w DriveClub, aktualizacji strzelaniny Titanfall, a także o zbiórce pieniędzy na potrzeby produkcji Shaq Fu: A Legend Reborn. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Arma III, Rollercoaster Tycoon 4, Free to Play) 25/3/14

Sarge, 25 marca 2014, 12:17

Dziś piszemy m.in. o popularności filmu dokumentalnego Free to Play, konsolowych wersjach Arma III, pecetowej edycji gry Rollercoaster Tycoon 4, a także o frekwencji na imprezie Game Developers Conference 2014. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Arma III - ukazał się trzeci epizod kampanii singleplayer

Góral, 21 marca 2014, 12:59

Po kilku miesiącach oczekiwania, kampania dla jednego gracza w Armie III została ukończona. Studio Bohemia Interactive udostępniło wczoraj trzeci i ostatni epizod singleplayera, zatytułowany Win. Oprócz zakończenia historii żołnierza Bena Kerry’ego, wprowadza on do zabawy nowe pojazdy i lokacje.

ArmA III – data premiery ostatniego epizodu kampanii singleplayer

Ender, 11 marca 2014, 20:15

Deweloperzy gry ArmA III zdradzili dokładną datę premiery ostatniego epizodu kampanii singleplayer. Zostanie on udostępniony za darmo pod koniec marca wszystkim posiadaczom pełnej wersji gry.

ArmA III – zobacz ponad godzinę zapisu rozgrywki z DLC Zeus

Draug, 17 lutego 2014, 14:49

Studio Bohemia Interactive zorganizowało livestream prezentujący rozgrywkę w darmowym DLC Zeus do gry ArmA III. Debiut rozszerzenia zaplanowano na początek drugiego kwartału bieżącego roku. Zapraszamy do obejrzenia 80 minut gameplayu z omawianej produkcji.

ArmA III Zeus – twórcy zapowiadają nowe darmowe DLC

Ender, 13 lutego 2014, 19:10

Twórcy gry ArmA III zapowiedzieli nowe darmowe DLC dla gry pod tytułem Zeus. Dodatek przeznaczony dla trybu multiplayer pozwoli wybranym graczom wcielić się w rolę "mistrza gry", przypominającą tą z papierowych RPG. W skład rozszerzenia wejdą narzędzia pozwalające na modyfikowanie misji oraz tworzenie nowych eventów w czasie rzeczywistym.

Udostępniono drugi epizod kampanii singleplayer gry ArmA III

Ender, 21 stycznia 2014, 19:10

Deweloperzy gry ArmA III udostępnili właśnie drugi z trzech planowanych epizodów kampanii singleplayer w grze ArmA III. Poza oficjalnymi informacjami dotyczącymi fabuły, twórcy opublikowali również nowy trailer, przedstawiający bohaterów i rozgrywkę.

Zdobądź monitor i rabaty na gry w zimowym konkursie CDP.pl!

Maciej Jałowiec, 9 grudnia 2013, 21:50

Wraz z CDP.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym czeka na Was 23-calowy, dotykowy monitor LG IPS Touch10 i kody zniżkowe do wykorzystania na CDP.pl!