Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 grudnia 2017, 13:24

autor: Movis

Wieści ze świata (Life is Strange: Before the Storm, Arma III Tac-Ops, Nvidia) 1/12/2017

Dziś piszemy o powrocie Ashly Burch do roli Chloe Price w bonusowym epizodzie Life is Strange: Before the Storm, premierze DLC Tac-Ops w Arma III i nowiutkich sterownikach Nvidii, wspierających grę Doom VFR. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Life is Strange: Before the Storm – bonusowy epizod z oryginalnymi głosami

Burch podobno „włożyła” w Chloe sporą część siebie. - Wieści ze świata (Life is Strange: Before the Storm, Arma III Tac-Ops, Nvidia) 1/12/2017 - wiadomość - 2017-12-01
Burch podobno „włożyła” w Chloe sporą część siebie.

Life is Strange: Before the Storm – prequel ciepło przejętej przygodówki Life is Strange – było jedną z produkcji, która została dotknięta przez rozpoczęty w 2016 roku strajk aktorów głosowych z ramienia organizacji SAG - AFTRA. Dla fanów serii oznaczało to gorzką pigułkę do przełknięcia – rozpoznawalny głos Chloe Price (Ashly Burch) został zastąpiony przez „niezwiązkową” Rhiannę DeVries, która swoją drogą radziła sobie całkiem nieźle w odtworzeniu młodszej wersji postaci. Jako że twórcy gier i związek zawodowy doszły do porozumienia w tym roku, oryginalne głosy mogą powrócić do pracy. W informacji na oficjalnym blogu produkcji studio Deck Nine ogłasza, że w bonusowym epizodzie „Farewell” usłyszymy weteranki serii – Burch wróci do roli Cloe, a Hannah Telle wcieli się po raz ostatni w Max.

Dodatkowy odcinek ma pojawić się „na początku 2018 roku”, choć twórcy nie podzielili się dokładną datą. Gratką dla fanów jest zaś krótki materiał z wypowiedziami aktorek:

Arma III Tac-Ops już dostępne

Od wczoraj zapaleńcy militarnych operacji taktycznych mogą zaopatrzyć się w paczkę DLC Tac-Ops do symulatora Arma III. W cenie 22 złotych dostaniemy 3 kolejne operacje do trybu single player – Beyond Hope, Stepping Stone oraz Steel Pegasus (łącznie siedem misji). W nowych zadaniach gracze mogą dowodzić piechotą, oddziałami zmechanizowanymi i jednostkami specjalnymi, a każda lokacja wymaga misternego planowania i wypełnienia paru kolejnych celów. Misje przechodzić też można z paru „wojskowych perspektyw”, dzięki czemu ukończenie całości ma zająć nawet do 8 godzin.

Nvidia – nowe sterowniki Game-Ready dla Doom VFR

Wczoraj odezwali się czerwoni, a dzisiaj zielona strona odwiecznej „wojny graficznej” prezentuje sterowniki z poprawkami dla Doom VFR. Nvidia podchodzi do sprawy nieco skromniej, bo oznaczone numerem 388.43 oprogramowanie nie grzeszy ilością wprowadzonych zmian. Oprócz wspomnianej optymalizacji nowej wersji Dooma, łatka naprawia zaledwie dwa bugi: jeden dotyczył crashów strzelanki Wolfenstein II: The New Colossus na notebookach z technologią Nvidia Optimus, a drugi specyficznego zawieszania się graficznego panelu kontrolnego z cross-adapterami w trybie klonowania (cokolwiek to znaczy).

Aktualizację pobrać można w tym miejscu.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Marvel vs. Capcom Infinite
 2. March of Empires
 3. Slain: Back From Hell
 4. Code Vein
 5. Black Desert Online
 6. Legends Reborn
 7. The X-Files: Deep State

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Seven: The Days Long Gone cinematic (PL)
 2. Seven: The Days Long Gone zwiastun fabularny
 3. The Walking Dead: The Telltale Series Collection zwiastun na premierę
 4. Arma III DLC Tac-Ops