Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 1 grudnia 2017, 14:36

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 2-3 grudnia (Iesabel, Strike Team Hydra, Battlevoid: Harbinger)

W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Iesabel, Strike Team Hydra, Battlevoid: Harbinger, Descent: Death Valley, Bridge Constructor Medieval i Hyperwave.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Tradycyjnie, ale z przytupem – polskie Iesabel ciągle może dostarczyć fanom gatunku RPG akcji sporo zabawy. - Promocje mobilne na weekend 2-3 grudnia (Iesabel, Strike Team Hydra, Battlevoid: Harbinger) - wiadomość - 2017-12-01
Tradycyjnie, ale z przytupem – polskie Iesabel ciągle może dostarczyć fanom gatunku RPG akcji sporo zabawy.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Iesabel

Przegląd rozpoczynamy pokaźną obniżką ceny IesabelRPG-a akcji utrzymanego w klimatach fantasy, wyprodukowanego przez gdyńskie studio Madman Theory Games. Produkcja jest klasycznym przedstawicielem gatunku i próżno w niej szukać oryginalnych rozwiązań na polu mechaniki rozgrywki. Do dyspozycji gracza oddano dwóch zróżnicowanych bohaterów, system rozwoju postaci, bogaty ekwipunek, sporą ilość wyzwań, rozległe lokacje i ponad 100 typów wrogów. Nie zabrakło tu także ładnej, trójwymiarowej grafiki i międzyplatformowego trybu kooperacji. Mimo czterech lat na karku Iesabel pozostaje jedną z ciekawszych gier tego typu dostępnych na urządzeniach mobilnych.

 1. Android: ok. 4 zł

Strike Team Hydra

Twórcy cyklu Demon’s Rise zaskoczyli potężną przeceną gry Strike Team Hydra. Jest to futurystyczna strategia RPG, zainspirowana serią XCOM. Gracz wciela się w dowódcę jednostki bojowej Hydra, przemierzającej przestrzeń kosmiczną w celu eliminacji przedstawicieli wrogiej rasy Sethari. Rozgrywka polega na zarządzaniu oddziałem żołnierzy oraz toczeniu turowych bitew. Mechanika walki oferuje sporą głębię taktyczną (niezwykle istotne jest korzystanie z elementów otoczenia w charakterze osłon), a przeciwników wyposażono w zaawansowaną sztuczną inteligencję, w efekcie czego starcia stanowią nie lada wyzwanie. Obszerna kampania podzielona została na 28 rozbudowanych misji, których uzupełnieniem jest 20 zadań pobocznych, pozwalających popracować nad statystykami oddziału.

 1. Android: ok. 3 zł

Battlevoid: Harbinger

Pięknie rozpikselowany, kosmiczny RTS Battlevoid: Harbinger, łączący w sobie elementy tytułów takich jak FTL czy Out There, jest obecnie dostępny za połowę ceny. W produkcji wcielamy się w dowódcę jednej z najlepszych ziemskich jednostek kosmicznych i bierzemy udział w zakrojonej na szeroką skalę eksploracji proceduralnie generowanego wszechświata. Bogate uniwersum, zamieszkałe przez trzy konkurujące ze sobą gatunki, chyli się ku upadkowi i tylko my możemy je uratować – m.in. poprzez udział w efektownych bitwach i wykonywanie rozmaitych misji.

 1. Android: 9,99 zł
 1. iOS: 13,99 zł

Inne wyprzedaże gier w Google Play, App Store i Microsoft Store – m.in. Descent: Death Valley, Hyperwave i Bridge Constructor Medieval

W ostatnich dniach kilka mniej znanych pozycji (z drobnymi wyjątkami), znajdujących się w ofercie platform Google Play, App Store i Microsoft Store, doczekało się solidnych przecen lub wręcz zostało udostępnionych za darmo. Są wśród nich futurystyczna gra wyścigowa Ace Speeder 3, symulacyjne Bridge Constructor Medieval, grę akcji Descent: Death Valley oraz strzelankę Hyperwave. Aktualnie wśród ciekawszych propozycji tego typu znajdziecie:

 1. Ace Speeder 3 – Android: za darmo
 2. Bridge Constructor Medieval – Windows Phone: 4,49 zł
 3. Dark Tower – Android: za darmo
 4. Descent: Death Valley – Android: za darmo
 5. Felis: Save All the Cats! – iOS: za darmo
 6. Hyperwave – Android: ok. 4 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne