Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 1 grudnia 2017, 15:36

autor: Góral

Kalendarz Adwentowy w World of Tanks rozpoczęty

Firma Wargaming rozpoczęła Kalendarz Adwentowy, czyli specjalną akcję dla fanów gry World of Tanks, dzięki której w najbliższych dniach w Sklepie Premium pojawiać będą się rozmaite promocje.

Kalendarz Adwentowy rozpoczęto promocją na czołg T92. - Kalendarz Adwentowy w World of Tanks rozpoczęty - wiadomość - 2017-12-01
Kalendarz Adwentowy rozpoczęto promocją na czołg T92.

Firma Wargaming rozpoczęła tak zwany Kalendarz Adwentowy. Jest to specjalna promocja dla fanów sieciowej gry World of Tanks, w ramach której w dniach 1-24 grudnia w Sklepie Premium codziennie pojawiać będą się rozmaite oferty, ale szczegóły na ich temat nie są znane. Zazwyczaj twórcy oferują zniżki na rzadkie czołgi Premium czy pakiety składające się z waluty i dni Premium. Jednak do momentu startu danej promocji jej zawartość pozostaje tajemnicą.

Do dzisiejszej oferty trafił T92 – nowy amerykański czołg lekki 8 tieru, który pojawił się w grze przed kilkoma dniami. Możecie go nabyć w ramach dwóch pakietów. Wydając 200,50 zł otrzymacie maszynę, miejsce w garażu, 6750 sztuk złota, 15 misji dających pięć razy więcej doświadczenia za zwycięstwo oraz 30x Rezerwa osobista (+200% PD załogi przez dwie godziny). Drugi pakiet jest uboższy, bo zawiera jedynie czołg i miejsce w garażu, ale kosztuje za to 100,47 zł.

Oferta obowiązuje do 2 grudnia do godziny 6:25 czasu polskiego. Jeżeli liczycie na coś innego, to możecie zajrzeć do sklepu z samego rana, by przekonać się, jaką kolejną niespodziankę przygotowała ekipa Wargaming. Przy okazji zachęcamy jeszcze do sprawdzenia innych grudniowych atrakcji, które omówiła miła pani o imieniu Ala na poniższym materiale wideo.