Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWPSwitchANDiOSPC
Okładka Out There: Ω Edition (WP)

Out There: Ω Edition

Out There: Omega Edition | Out There: Ω The Alliance

Out There to kosmiczna strategia, w której kierujemy ludzkim astronautą zagubionym w nieznanych rejonach galaktyki. Dysponując tylko jednym statkiem musimy przeżyć wystarczająco długo, aby odnaleźć drogę powrotną do domu.

Strategiczne | science fiction | kosmiczne | elementy RPG

Okładka Out There: Ω Edition (WP)

data premiery gry:

27lut2014

iOS AND

2kwi2015

PC

28kwi2016

WP

8kwi2019

Switch

Out There to kosmiczna strategia eksploracyjna wzbogacona elementami przygodowymi i RPG. Projekt opracował niezależny zespół Mi-Clos Studio.

W grze wcielamy się w samotnego astronautę, który zostaje wybudzony z długiego snu kriogenicznego. Szybko odkrywa, że jego statek nie znajduje się w Układzie Słonecznym - z niewiadomych przyczyn dotarł do niezbadanych rejonów kosmosu. Naszym zadaniem jest głównie przetrwanie na obcych terytoriach oraz ostatecznie znalezienie drogi powrotnej do domu. Gra kładzie duży nacisk na fabułę, losy astronauty zostają w tajemniczy sposób splecione z przeznaczeniem prastarych cywilizacji, zaś podczas przygód zostaniemy zmuszeni do podejmowania ciężkich decyzji, które ukształtują dalszy przebieg opowieści. Obecność wysokiej jakości scenariusza jest zasługą twórcy znanego jako FibreTigre, czyli autora szeregu wyśmienitych tekstowych przygodówek.

W Out There większość czasu spędzamy próbując przeżyć w niegościnnych rejonach kosmosu. Posiadany przez nas statek umożliwi nam przetrwanie tylko, jeśli będziemy go regularnie ulepszali i modyfikowali. Sprawia to, że niezbędne jest przeszukiwanie kosmicznej pustki i gromadzenie surowców oraz części. Kluczową rolę odgrywa również odnajdywanie planet z roślinnością, gdyż tylko tam uzupełnimy zapasy tlenu. Świat gry jest bardzo niebezpiecznym miejscem, podczas podróży napotkamy zarówno przyjacielskich lub neutralnych obcych, jak i agresywnych kosmitów. W razie kontaktu z tą ostatnią kategorią nie obędzie się bez bitew kosmicznych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Ocena czytelników: 4,7 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9,3 / 10 na podstawie 19 głosów czytelników.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach

Gry podobne do Out There: Ω Edition

Wymagania wiekowe Out There: Ω Edition

12+

Wymagania sprzętowe Out There: Ω Edition

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Dual Core 4 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 750/1 GB Radeon HD 6870 lub lepsza, 500 MB HDD, Windows 7
Minimalne: Dual Core 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki Intel HD Graphics 5000 lub lepsza, 500 MB HDD, Windows XP(SP3)

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Angry Birds Space, Neuroshima Hex, Vainglory)
Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Angry Birds Space, Neuroshima Hex, Vainglory)

wiadomość7 lipca 2015

Witajcie w następnej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Angry Birds Space, Neuroshima Hex, Vainglory, Out There czy Overkill 3.

Out There: Omega Edition wreszcie dostępne na iOS-ie i Androidzie
Out There: Omega Edition wreszcie dostępne na iOS-ie i Androidzie

wiadomość30 czerwca 2015

Posiadacze gry Out There w wersjach na mobilne systemy iOS i Android wreszcie otrzymali tzw. Omega Edition, czyli darmową aktualizację, która w znaczący sposób ulepsza i rozbudowuje zawartość produkcji.

Out There: Omega Edition – zobacz pierwszy zwiastun aktualizacji mobilnego hitu
Out There: Omega Edition – zobacz pierwszy zwiastun aktualizacji mobilnego hitu

wiadomość28 stycznia 2015

Studio Mi-Clos udostępniło pierwszy zwiastun aktualizacji Omega Edition, przeznaczonej do znakomitej gry eksploracyjnej Out There. Update, który będzie można pobrać za darmo, znacznie rozszerzy zawartość produkcji. Jednocześnie zadebiutuje ona na pecetach, a także smartfonach z Windows Phone.

Out There: Omega Edition – zapowiedziano obszerną darmową aktualizację i wersję na Windows Phone
Out There: Omega Edition – zapowiedziano obszerną darmową aktualizację i wersję na Windows Phone

wiadomość16 lipca 2014

Studio Mi-Clos poinformowało, że pracuje nad dużą, darmową aktualizacją mobilnej gry Out There. Produkcja zostanie także przeniesiona na system Windows Phone i pecety.

Promocje mobilne na weekend 14–15 czerwca (m.in. Out There, Star Command, The Amazing Spider-Man 2)
Promocje mobilne na weekend 14–15 czerwca (m.in. Out There, Star Command, The Amazing Spider-Man 2)

wiadomość14 czerwca 2014

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najlepszym promocjom cenowym na gry dedykowane smartfonom i tabletom. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak The Amazing Spider-Man 2, Out There, Shadowgun oraz Star Command.

PC
iOS
AND
WP
Switch