Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 28 stycznia 2015, 11:15

autor: Jiker

Out There: Omega Edition – zobacz pierwszy zwiastun aktualizacji mobilnego hitu

Studio Mi-Clos udostępniło pierwszy zwiastun aktualizacji Omega Edition, przeznaczonej do znakomitej gry eksploracyjnej Out There. Update, który będzie można pobrać za darmo, znacznie rozszerzy zawartość produkcji. Jednocześnie zadebiutuje ona na pecetach, a także smartfonach z Windows Phone.

Francuskie studio Mi-Clos zaprezentowało po raz pierwszy w akcji długo oczekiwaną aktualizację Omega Edition do bardzo udanej, kosmicznej gry eksploracyjnej Out There. Trwający nieco ponad minutę zwiastun możecie obejrzeć poniżej. Update zostanie udostępniony za darmo wszystkim nabywcom gry w wersji na iOS i Androida niebawem – najprawdopodobniej w przyszłym miesiącu.

Od dzisiaj nowości mogą przetestować posiadacze komputerów osobistych (Windows, Mac OS, Linux), którzy zdecydują się na zamówienie pecetowego Out There: Omega Edition we Wczesnym Dostępie w Humble Store (obecnie 8,99 euro, czyli około 38 złotych). Zakup zapewnia automatyczny dostęp do bety, a w ramach bonusu umożliwia pobranie za darmo odsłony na Androida. Należy również dodać, że w okolicach premiery Omega Edition gra powinna również zadebiutować na smartfonach z Windowsem Phone.

Out There: Omega Edition rozbuduje w sposób istotny jedną z najlepszych gier mobilnych 2014 roku. Produkcja otrzyma poprawioną grafikę, nowe statki i rasy obcych oraz alternatywne zakończenie kampanii. Ponadto galaktyka zostanie poszerzona o nowe układy planetarne i natkniemy się na 50 dodatkowych sekwencji przygodowych. Rozszerzeniu ulegnie również ścieżka dźwiękowa. Premiera aktualizacji, a tym samym nowej wersji gry na Google Play i w App Store odbędzie się wkrótce – nie zdziwiłbym się, gdyby do debiutu doszło w lutym, a więc w rok po wydaniu oryginału.

Out There stanowi mobilną odpowiedź na FTL: Faster Than Light. Tytuł przenosi akcję w przestrzeń kosmiczną, stawiając przed graczem zadanie pokonania niemałego fragmentu wszechświata i powrotu w rejon Układu Słonecznego. Oczywiście jest to łatwe – osiągnięcie sukcesu wymaga regularnego ulepszania i modyfikowania statku kosmicznego, poszukiwania surowców, nowych części i planet z roślinnością, pozwalających uzupełnić zapasy tlenu, a także wchodzenia w interakcje z nie zawsze przyjaźnie nastawionymi obcymi.