Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 16 lipca 2014, 11:32

autor: Adrian Werner

Out There: Omega Edition – zapowiedziano obszerną darmową aktualizację i wersję na Windows Phone

Studio Mi-Clos poinformowało, że pracuje nad dużą, darmową aktualizacją mobilnej gry Out There. Produkcja zostanie także przeniesiona na system Windows Phone i pecety.

Wypuszczona w lutym kosmiczna gra eksploracyjna Out There okazała się jedną z najlepszych mobilnych produkcji tego roku. Dlatego z radością powitaliśmy ogłoszenie przez autorów, czyli ludzi ze studia Mi-Clos, że pracują obecnie nad darmową aktualizacją, która znacząco rozbuduje zawartość tego tytułu.

Łatka przemianuje grę na Out There: Omega Edition i będzie dostępna bez żadnych opłat dla graczy, którzy kupili wersje na iOS i Androida. Ponadto twórcy poinformowali, że wypuszczą swoje dzieło także także na Windows Phone oraz pecety i te edycje od razu będą posiadały zaaplikowanego patcha.

Out There: Omega Edition zaoferuje sporo ulepszeń w porównaniu z podstawową wersją. Autorzy obiecują poprawioną grafikę, nowe statki i rasy obcych oraz alternatywne zakończenie kampanii. Ponadto w galaktyce pojawią się dodatkowe planety, podczas zabawy natkniemy się na 50 nowych sekwencji przygodówkowych, a soundtrack zostanie rozszerzony o kilka świeżych utworów. Niestety, na razie twórcy nie są jeszcze gotowi podać konkretnej daty premiery aktualizacji.

Przypomnijmy, że w Out There wcielamy się w samotnego astronautę, który zostaje wybudzony z długiego snu kriogenicznego. Szybko odkrywa, że jego statek nie znajduje się w układzie słonecznym. Zamiast tego z niewiadomych przyczyn dotarł do niezbadanych rejonów kosmosu. Naszym zadaniem jest oczywiście znalezienie drogi powrotu do domu. Podczas zabawy gracze eksplorują pustkę kosmiczną w poszukiwaniu surowców i części służących do ulepszania statku oraz gromadzeniu potrzebnych do przeżycia elementów, takich jak np. tlen. Produkcja kładzie duży nacisk na fabułę. Losy astronauty zostały w tajemniczy sposób splecione z przeznaczeniem prastarych cywilizacji, a podczas przygód regularnie musimy podejmować ciężkie decyzje, które kształtują dalszy przebieg opowieści.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.