Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 7 lipca 2015, 14:56

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Angry Birds Space, Neuroshima Hex, Vainglory)

Witajcie w następnej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Angry Birds Space, Neuroshima Hex, Vainglory, Out There czy Overkill 3.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizaji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store i Google Play.

Angry Birds Space

Po dziewięciu latach podróży sonda New Horizon lada chwila dotrze do Plutuna. Studio Rovio postanowiło to uczcić wypuszczeniem nowej aktualizacji do gry Angry Birds Space. Wprowadza ona piętnaście dodatkowych poziomów osadzonych w naszym układzie słonecznym. Ponadto w trakcie zabawy możemy zapoznać się z autentycznymi ciekawostkami związanymi z misją New Horizon.

Obecnie aktualizacja dostępna jest tylko na iOS i Androida. Wersja na Windows Phone jest w drodze.

 1. Angry Birds Space w App Store
 2. Angry Birds Space w Google Play
 3. Angry Birds Space w Windows Phone Store

Neuroshima Hex

Aż trudno uwierzyć, ale od premiery mobilnej planszówki Neuroshima Hex, autorstwa polskiego studia Bid Daddy’s Creations minęło już pięć lat. Przez ten czas gra otrzymała masę nowej zawartości, ale pod względem wizualnym nie uległa większym zmianom. Twórcy uznali, że czas wreszcie na porządny lifting. Rezultatem jest wersja 3.0, która oferuje nowy wygląd plansz i żetonów. Dzięki temu całość prezentuje się wyraźnie ładniej – te ulepszenia pojawiły się także w nowym wydaniu wersji papierowej. Warto dodać, że autorzy obiecują w najbliższej przyszłości sporo innych zmian i poprawek.

 1. Neuroshima Hex w App Store
 2. Neuroshima Hex w Google Play

Overkill 3

Powody do zadowolenia mają także fani trzecioosobowej strzelanki Overkill 3, autorstwa studia Craneballs. Autorzy wreszcie dotrzymali złożonej już dawno temu obietnicy i wprowadzili do gry sieciowy kooperacyjny tryb multiplayer, czemu towarzyszy sporo dodatkowych opcji, takich jak rankingi czy czat. Pojawił się także tryb endless, w którym musimy bronić się przed niekończącymi się falami wrogów. Listę zmian zamyka ulepszona optymalizacja silnika pod kątem najnowszych urządzeń mobilnych.

Patch ukazał się na razie tylko na iOS-a i Androida. Wersja na Windows Phone jest w drodze.

 1. Overkill 3 w App Store
 2. Overkill 3 w Google Play
 3. Overkill 3 w Windows Phone Store

Out There: Omega Edition

Imponującą łatkę otrzymało Out There. Aktualizacja jest na tyle potężna, że cała gra została przemianowana na Out There: Omega Edition. Wprowadzono pięćdziesiąt nowych historii do rozegrania, trzy statki oraz piętnaście dodatkowych ras obcych. Pojawiły się także alternatywne zakończenia kampanii. Ponadto gruntownie ulepszono większość elementów oprawy graficznej i rozszerzono soundtrack o kilka świeżych utworów. Listę zmian zamyka dodanie osiągnięć i sieciowych rankingów.

 1. Out There: Omega Edition w App Store
 2. Out There: Omega Edition w Google Play

Vainglory

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć, jest ta, którą otrzymała najlepsza mobilna gra typu MOBA, czyli Vainglory. Wypuszczony patch wprowadza do rozgrywek nową bohaterkę imieniem Rona. Ponadto teraz można używać punków Ice i Glory do zakupu zestawów kart. Twórcy zaimplementowali też kilka nowych opcji społecznościowych, w tym wystawianie pozytywnych lub negatywnych ocen innym graczom. Wpływa to na poziom tzw. karmy i jeśli będzie ona zbyt niska, to użytkownik nie będzie mógł brać udziału w meczach rankingowych.

 1. Vainglory w App Store
 2. Vainglory w Google Play