Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2017, 12:27

autor: luckie

Twórcy gry Arma III szczegółowo o nadchodzących DLC

W najnowszym filmie promocyjnym gry Arma III twórcy opowiadają ze szczegółami o nadchodzących dodatkach, w tym pakiecie Jets, zaplanowanym na maj tego roku.

Twórcy gry Arma III z czeskiego studia Bohemia Interactive opublikowali film, w którym pokrótce podsumowują minione cztery lata rozwoju produkcji oraz opowiadają szerzej o planach na najbliższą przyszłość. Jedną z nadchodzących nowości jest DLC o nazwie Jets, które oferować m.in. trzy myśliwce bojowe oraz drona. Oprócz dodatkowej zawartości pakiet wprowadzi roszerzone mechaniki obsługi maszyn latających, w tym rozbudowaną awionikę, model uszkodzeń czy możliwość przezbrajania samolotów.

Inny planowany dodatek nosi roboczą nazwę Orange i jest przygotowywany przez nowe studio Bohemii w Amsterdamie. Póki co twórcy nie ujawniają szczegółów, zdradzają jedynie, że możemy się po nim spodziewać garści nowych pojazdów, strojów, sprzętu bojowego i elementów kosmetycznych oraz minikampanii.

Gracze, które nie zdecydują się na zakup nowych dodatków do Arma III, i tak będą mogli bezpłatnie skorzystać z usprawnionych mechanik. - Twórcy gry Arma III szczegółowo o nadchodzących DLC - wiadomość - 2017-03-27
Gracze, które nie zdecydują się na zakup nowych dodatków do Arma III, i tak będą mogli bezpłatnie skorzystać z usprawnionych mechanik.

Pakiet czterech nadchodzących dodatków do gry Arma IIIJets, Orange, Tac-Ops i Tanks – da się kupić w oficjalnym sklepie studia Bohemia Interactive w cenie 22,99 euro (ok. 98 zł). Pierwszy z nich ukaże się najprawdopodobniej w maju, a ostatni w pierwszym kwartale 2018 roku.

Oprócz płatnej zawartości, twórcy przygotowują darmowe DLC Malden, mające się ukazać 22 czerwca. Wprowadzi ono tytułową wyspę doskonale znaną fanom Operation Flashpoint, a także nowy tryb kooperacyjny Combat Patrol. Ponadto dalej będą ukazywać się poprawki techniczne. Jedna z nich to ulepszony 64-bitowy plik .exe, który pozwoli wykorzystać niemal całą pamięć systemu operacyjnego. Deweloperzy dokładają starań, by Arma III cieszyła się jeszcze lepszą wydajnością i stabilnością oraz by jeszcze w tym roku była dostępna również na systemach Linux i macOS.

  1. Oficjalna strona gry Arma III