Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2018, 15:51

autor: Movis

Rozmiar bety Black Ops 4, tryb arena w Divinity Original Sin 2 i inne wieści

Dziś piszemy o najnowszych informacjach na temat bety trybu wieloosobowego w Call of Duty: Black Ops IIII, ulepszonej Arenie w Divinity Original Sin 2, aktualizacji Encore do ARMA III i końcu serwisu GameFly. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Call of Duty: Black Ops IIII – rozmiar bety i garść pomyłek

Potrzeba niemało miejsca na dysku. - Rozmiar bety Black Ops 4, tryb arena w Divinity Original Sin 2 i inne wieści - wiadomość - 2018-08-02
Potrzeba niemało miejsca na dysku.

Autorzy Call of Duty: Black Ops IIII przygotowują się do startującej 3 sierpnia bety trybu wieloosobowego (tylko dla osób zamawiających grę przedpremierowo). Wiele źródeł donosi, że w zależności od regionu do pobrania jest od 20 do 30 GB danych. Przy umożliwieniu wcześniejszego ściągnięcia niezbędnych plików zdarzyło się też jednak parę pomyłek. Jak donosi geranuke.com niektórzy gracze zauważyli tytuł w darmowej sekcji oficjalnych sklepów na konsolach, a inni po ściągnięciu mogli ją na krótko odpalić przed czasem startu ustalonym przez wydawcę.

Divinity: Original Sin II - Definitive Edition z nową Areną

Deweloper Larian ogłosił w informacji prasowej (via gematsu.com), że wraz z premierą RPG Divinity: Original Sin II w wersji Definitive Edition (czyli na konsolach PS4 i XONE) gracze będą mogli spodziewać się sporej liczby zmian na Arenie. Odmieniony tryb będzie wspierał wyzwania dla pojedynczego gracza, internetowe pojedynki PvP, a także zabawę przy jednym ekranie (Gorący Stołek). Zabawa odbywać się będzie wedle dwóch typów zasad – Deathmatch, trwającym do śmierci ostatniej postaci, i Kill the King, gdzie jeden z bohaterów jest VIP-em. Do dyspozycji będzie 13 terenów walk i liczne zmieniające warunki mutatory.

Premiera Divinity: Original Sin II - Definitive Edition odbędzie się 31 sierpnia 2018 roku.

ARMA III – aktualizacja Encore

Fani militarnego symulatora ARMA III nie mają na co narzekać, zwłaszcza jeśli chodzi o nieodpłatne rozszerzenia. Ostatnim darmowym kąskiem dla posiadaczy gry jest aktualizacja Encore, której trailer zobaczycie powyżej. Głównymi atrakcjami są: niszczyciel USS Liberty (niestety statyczny) i dwa rodzaje systemów SAM (MIM-145 Defender i S-750 Rhea) wraz z pomocniczymi radarami. Dla równowagi dodano też rakiety „antyradarowe” (nakierowujące się na cele naziemne z włączonymi sensorami) oraz bomby sterowane, które zapewne zainteresują domorosłych pilotów. Oprócz tego jak zwykle dokonano licznych zmian w silniku i naprawiono sporo błędów.

Koniec serwisu GameFly

Koniec systemu streamowania gier. - Rozmiar bety Black Ops 4, tryb arena w Divinity Original Sin 2 i inne wieści - wiadomość - 2018-08-02
Koniec systemu streamowania gier.

Variety.com donosi, że firma GameFly jeszcze w tym miesiącu zamknie swoją usługę stremowania gier za stałą opłatą abonamentową. Subskrybenci mieli niedawno otrzymać informację, że 31 sierpnia zakończy się wsparcie, a z zarejestrowanych kont nie będą pobierane dalsze opłaty. Co ciekawe właściciele planują zachować usługę „wysyłkowego wypożyczania gier”, czyli przekazywania kopii tytułu pocztą na określony czas. Niektórzy wiążą powstałą sytuacje z niedawnym przejęciem personelu i technologii GameFly przez Electronic Arts, ale anonimowe źródła donoszą też, że owo zamknięcie było zaplanowane dużo wcześniej.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Wiedźmin Gra Przygodowa
 2. Cube Life: Pixel Action Heroes
 3. Divinity: Original Sin II - Definitive Edition
 4. Battle Princess Madelyn
 5. Flat Heroes
 6. The Sojourn
 7. RAZED
 8. Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr
 9. Killing Floor: Incursion
 10. Code of Princess EX
 11. Castaway Paradise
 12. South Park: The Fractured But Whole - Bring the Crunch

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. The Sojourn zwiastun #1
 2. RAZED zwiastun #1
 3. Cube Life: Pixel Action Heroes zwiastun #1
 4. Knights of Light zwiastun z Kickstartera
 5. Insurgency: Sandstorm rozgrywka PvP
 6. Flat Heroes zwiastun #1
 7. Death's Gambit cinematic
 8. Castaway Paradise zwiastun #1