Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2018, 15:42

autor: Aquma

Yakuza 6 zmierza na PC?

W udostępnionym niedawno raporcie finansowym firmy Sega znalazła się wzmianka sugerująca, że ostatnia odsłona przygód Kiryu Kazumy może trafić także na komputery PC.

Ostatnia przygoda Kiryu Kazumy trafi także na PC? - Yakuza 6 zmierza na PC? - wiadomość - 2018-08-02
Ostatnia przygoda Kiryu Kazumy trafi także na PC?

Wygląda na to, że ostatnia przygoda ex-gangstera Kiryu Kazumy – czyli znana z PlayStation 4 gra Yakuza 6: Song of Life – może trafić także na PC. Taki bieg wydarzeń sugeruje w każdym razie niedawny raport finansowy firmy Sega (producenta i wydawcy serii Yakuza), na którego dziesiątej stronie Pieśń życia została wymieniona jako gra na platformach PS4 oraz PC.

Nie da się oczywiście wykluczyć, że mamy do czynienia ze zwykłą literówką, jednak biorąc pod uwagę fakt, że poprzednia gra w serii (nie licząc remake’u „jedynki”, czyli Yakuza Kiwami) – Yakuza 0zadebiutowała na blaszakach ledwie wczoraj (zaś wspomniane Kiwami trafi na nie w grudniu), ukazanie się na komputerach także najnowszej odsłony wydaje się dosyć prawdopodobne.

Yakuza 6: Song of Life pojawiło się na PlayStation 4 w kwietniu tego roku i zostało dobrze przyjęte przez branżowe media (u nas gra otrzymała wysoką notę 8/10). Produkcja jest dostępna wyłącznie w angielskiej wersji językowej.

  1. Sega – strona oficjalna
  2. Gry 2018 roku – lista najlepszych tytułów tego roku