Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4PC
Okładka Killing Floor: Incursion (PS4)

Killing Floor: Incursion

Przygotowana przez studio Tripwire Interactive poboczna odsłona popularnego cyklu strzelanek FPS Killing Floor, stworzona od podstaw z myślą o zestawach rzeczywistości wirtualnej.

Akcji | FPP | FPS | horror | multiplayer | kooperacja | Oculus Rift | strzelanki | PlayStation VR | HTC Vive | rzeczywistość wirtualna

Okładka Killing Floor: Incursion (PS4)

data premiery gry:

16sie2017

PC

1maj2018

PS4

Sukces, jaki osiągnęła seria kooperacyjnych strzelanek Killing Floor, sprawił, że studio Tripwire Interactive postanowiło spróbować sił na rynku rzeczywistości wirtualnej, zapowiadając w czerwcu 2016 roku grę Killing Floor: Incursion na PS4 i PC i Oculus Rift. Produkcja od samego początku tworzona była z myślą o kontrolerach Oculus Touch.

Mechanika

W Killing Floor: Incursion wcielamy się w żołnierza elitarnej jednostki Horzine Security Forces, który wraz z towarzyszami broni musi odpierać ataki Zedów, czyli swego rodzaju zombie. Tytuł to pierwszoosobowa strzelanka, w której zabawa jest czysto zręcznościowa i polega na eliminowaniu wszystkiego, co się rusza i nie wygląda na człowieka. Deweloperzy oddali do dyspozycji graczy spory wachlarz broni, w tym noże, pistolety i nie tylko. Poszczególne narzędzia mordu i amunicję znajdujemy, eksplorując ponure lokacje (upiorny domek na odludziu, fabryka itd.), które skrywają także rozmaite sekrety związane z pochodzeniem Zedów.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna Killing Floor: Incursion nie dorównuje drugiej części Killing Floor, aczkolwiek w porównaniu do wielu innych gier na VR tytuł prezentuje zadowalający poziom techniczny – zróżnicowane lokacje, kilka rodzajów przeciwników i nie tylko.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Strefa PlayStation VR

Sprzęt i Gry na PSVR

Zobacz Więcej

Gry podobne do Killing Floor: Incursion

Klasyfikacja PEGI Killing Floor: Incursion

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Killing Floor: Incursion

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5-4590 3.3 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 lub lepsza, Windows 10 64-bit
Minimalne: Intel Core i3-6100 3.7 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 960 lub lepsza, Windows 8 64-bit

Zapowiedziano Killing Floor Incursion; Killing Floor 2 z nową zawartością
Zapowiedziano Killing Floor Incursion; Killing Floor 2 z nową zawartością

wiadomość13 czerwca 2016

Podczas pokazu w trakcie konferencji PC Gaming Show na targach E3 2016 studio Tripwire Interactive zaprezentowało grę Killing Floor Incursion, wykorzystującą technologię wirtualnej rzeczywistości, oraz nową zawartość do Killing Floor 2.

PC
PS4