Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2016, 21:51

Zapowiedziano Killing Floor Incursion; Killing Floor 2 z nową zawartością

Podczas pokazu w trakcie konferencji PC Gaming Show na targach E3 2016 studio Tripwire Interactive zaprezentowało grę Killing Floor Incursion, wykorzystującą technologię wirtualnej rzeczywistości, oraz nową zawartość do Killing Floor 2.

W czasie konferencji PC Gaming Show otrzymaliśmy nie jeden, ale dwa materiały, związane z serią Killing Floor. Zdecydowanie najciekawszym było ogłoszenie przez studio Tripwire Interactive współpracy z firmą Oculus, której owocem będzie Killing Floor: Incursion. Pozycja ta wykorzysta technologię wirtualnej rzeczywistości, nie zatrzymując się jednak wyłącznie na goglach, ale robiąc też użytek z Oculus Touch, dzięki czemu będziemy mogli w pełni wczuć się w siekanie, dźganie oraz strzelanie do wszechobecnych potworów. Produkcja wygląda całkiem klimatycznie (choć te niebieskawe, na wpół przezroczyste dłonie nieco psują atmosferę grozy…), ale niestety, jeszcze nie wiemy, kiedy będziemy mogli w nią zagrać.

Uwaga, spoiler: spotkanie z tym panem podczas zwiastuna nie kończy się zbyt ciekawie. - Zapowiedziano Killing Floor Incursion; Killing Floor 2 z nową zawartością - wiadomość - 2016-06-14
Uwaga, spoiler: spotkanie z tym panem podczas zwiastuna nie kończy się zbyt ciekawie.

Wiemy natomiast, kiedy do fanów Killing Floor 2 trafi paczka z nową zawartością – stało się to jeszcze w czasie konferencji. The Bulls-Eye, bo tak nazywa się wspomniany pakiet, mieści w sobie dwie mapy, stworzone przez społeczność graczy podczas jednego z konkursów, rozszerzony tryb Versus Survival, 32 osiągnięcia, specjalny perk oraz kolejną postać, Rae Higgins. Przy okazji deweloperzy poinformowali, że jeśli jeszcze nie mieliście okazji wypróbować ich dzieła, a nie uśmiecha Wam się płacenie za produkcję w usłudze wczesnego dostępu – od 16 do 20 czerwca będziecie mogli przetestować ją za darmo.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Killing Floor 2
  2. Oglądaj z nami konferencję PC Gaming Show na E3 2016