Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2016, 21:46

autor: Góral

LawBreakers - nowy zwiastun i informacje o alfa testach

Na konferencji PC Gaming Show 2016 studio Boss Key Productions ujawniło kolejny zwiastun FPS-a LawBreakers. Jednocześnie poznaliśmy termin startu alfa testów oraz plany dewelopera na najbliższe miesiące.

Na konferencji PC Gaming Show 2016 zaprezentowano nowy, jak zwykle efektowny zwiastun strzelanki LawBreakers od studia Boss Key Productions. Jednocześnie twórcy poinformowali o zbliżających się alfa testach produkcji, które odbędą się w dniach 18 czerwca (od 18:00 do 6:00 następnego dnia czasu polskiego) i 19 czerwca (start o 15:00, a zakończenie o 3:00 następnego dnia czasu polskiego). Zabawa odbywać ma się w trybie Overcharge, na mapie Grandview, przy użyciu 8 postaci należących do 4 klas. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, to chęć udziału w zabawie możecie wyrazić w tym miejscu. Zaproszenia zostaną wysłane do wybranych osób najpóźniej 16 czerwca i wtedy też udostępniony ma być pre-load, czyli możliwość wcześniejszego pobrania plików gry.

To jednak nie koniec, gdyż ujawniono także poniższą grafikę, przedstawiającą plan działania na najbliższe miesiące. Wkrótce produkcja doczeka się nowej mapy (Promenade) i trybu gry (Turf War). Natomiast na początku sierpnia do zabawy zostanie zaproszona większa liczba uczestników, aż w końcu tytuł wyląduje w ramach wczesnego dostępu w sklepie Steam.

LawBreakers - nowy zwiastun i informacje o alfa testach - ilustracja #1

Jeżeli zamierzacie starać się o udział w alfa testach, to pamiętajcie, że produkcja wymaga do działania komputera o następujących parametrach:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core 2 Extreme CPU Q6850 / AMD A8-3870k;
  • Karta grafiki: z obsługą DirectX 11, układ pokroju Nvidia GeForce GTX 660;
  • Pamięć: 6 GB RAM;
  • Twardy dysk: 12 GB wolnego miejsca;
  • System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (tylko wersje 64-bitowe).

Zalecane:

  • Procesor: Intel Core i7 -4790;
  • Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 970;
  • Pamięć: 16 GB RAM.