Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2017, 16:11

autor: Draug

Wieści ze świata (Arma III, Resident Evil: Vendetta) 18/5/2017

Dziś piszemy o debiucie DLC Jets i aktualizacji 1.70 do gry Arma III oraz o datach premier filmu animowanego Resident Evil: Vendetta i opartego na nim doświadczenia na gogle PlayStation VR. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Arma III – debiut DLC Jets i dużej aktualizacji 1.70

Studio Bohemia Interactive wypuściło pierwszy spośród planowanych na ten rok dodatków do taktycznej strzelanki Arma III, zatytułowany Jets. Tak jak sugeruje nazwa, DLC rozszerza grę o odrzutowe samoloty bojowe. Mowa tu o trzech modelach myśliwców – są to F/A-181 Black Wasp II, To-201 Shikra i A-149 Gryphon – oraz bezzałogowym Sentinelu. Zapoznać się z nowymi maszynami można chociażby w specjalnym scenariuszu do trybu Showcase, również wchodzącym w skład dodatku. DLC Jets kupicie na Steamie w cenie 9,99 euro (ok. 42 zł).

W parze z nowym rozszerzeniem idzie aktualizacja 1.70, wypuszczona równocześnie dla wszystkich graczy. Jej główną atrakcją jest dodanie do gry lotniskowca „USS Freedom” – choć nie da się nim kierować, a użytek z niego zrobią głównie piloci maszyn latających (zwłaszcza samolotów z rzeczonego dodatku), wykorzystując wielki statek jako pas startowy i lądowisko. Poza tym łatka m.in. wprowadza możliwość modyfikowania uzbrojenia montowanego na pojazdach, modernizuje radar pod kątem namierzania zdalnie kierowanych pocisków i poprawia model zniszczeń maszyn latających.

Film Resident Evil: Vendetta będzie promowało doświadczenie VR

27 maja zadebiutuje Resident Evil: Vendettazapowiedziany w 2015 roku film animowany, którego głównymi bohaterami będą Leon S. Kennedy i Chris Redfield, niechybnie znani wszystkim fanom przebojowej serii survival horrorów firmy Capcom. Natomiast trzy dni wcześniej pojawi się Z Infected Experience – interaktywny materiał wideo promujący rzeczoną produkcję, stworzony z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR. Użytkownicy będą mogli za darmo wejść w świat filmu i spojrzeć na zniszczony Nowy Jork oczami zombie. Uwaga: podane daty premier dotyczą Japonii – na tę chwilę nie wiadomo, czy oba produkty pojawią się również na Zachodzie, a jeśli tak, to czy nastąpi to w tym samym terminie.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Arms
 2. Splatoon 2
 3. Phantom Dust HD
 4. Fallen Legion
 5. Wild West Online
 6. Danger Zone
 7. Pro Evolution Soccer 2018
 8. Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm
 9. Battlestar Galactica Deadlock
 10. Arma III
 11. Akiba's Beat
 12. WRC 7
 13. Accel World vs. Sword Art Online
 14. Sonic Forces
 15. Rokh
 16. Children of Zodiarcs

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Arma III – DLC Jets
 2. Steel Division: Normandy 44 – Sztuka tworzenia historii
 3. Splatoon 2 – zwiastun kampanii single player
 4. South Park: The Fractured But Whole – Pierdzący Strażnik (PL)
 5. Overwatch – Pierwszy rok (PL)
 6. Farpoint – zwiastun na premierę
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Arma III

Arma III