Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Arma III (PC)

PC

Dodatki do Arma III

Arma 3 Creator DLC: Spearhead 1944
Arma 3 Creator DLC: Spearhead 1944

dodatek do gry25 lipca 2023

Arma 3 Creator DLC: Spearhead 1944 to potężny dodatek do taktycznego FPS-a, który przenosi jego akcję w realia II wojny światowej, oferując nową mapę oraz niedostępne wcześniej frakcje, bronie, pojazdy, misje i scenariusze.

Arma III Creator DLC: S.O.G. Prairie Fire
Arma III Creator DLC: S.O.G. Prairie Fire

dodatek do gry6 maja 2021

DLC do realistycznej strzelanki pod tytułem Arma III, które przenosi nas na Półwysep Indochiński, ogarnięty wojną w latach 1955-1975. Arma III Creator DLC: S.O.G. Prairie Fire powstało w ramach programu Creator DLC, a za jego opracowaniem stoi studio Savage Game Design.

Arma III: Contact
Arma III: Contact

dodatek do gry25 lipca 2019

Duży dodatek do taktycznej strzelanki Arma III, który wzbogaca ją o nową kampanię w klimatach science fiction. Jej fabuła obraca się wokół pierwszego kontaktu z obcą cywilizacją, do którego dochodzi w fikcyjnym kraju inspirowanym Polską - Liwonii. Rozszerzenie oferuje wspomniane nowe terytorium, dodatkowe pojazdy oraz niedostępne wcześniej uzbrojenie i sprzęt. Nie zabrakło również świeżych scenariuszy multiplayer.

Arma III Creator DLC: Global Mobilization - Cold War Germany
Arma III Creator DLC: Global Mobilization - Cold War Germany

dodatek do gry29 kwietnia 2019

Global Mobilization - Cold War Germany to rozszerzenie do wydanego w 2013 roku militarnego symulatora Arma III. W przeciwieństwie do podstawowej wersji gry za wydanie odpowiada nie Bohemia Interactive, lecz studio Vertexmacht.

Arma III: Laws of War
Arma III: Laws of War

dodatek do gry7 września 2017

Przygotowane przez holenderski oddział Bohemia Interactice we współpracy z Międzynarodowym Komitetem Czerwonego Krzyża duże rozszerzenie DLC do popularnego symulatora militarnego Arma III z 2013 roku. Głównym elementem dodatku zatytułowanego Laws of War jest nowa, choć stosunkowo krótka kampania fabularna, w której wcielamy się w postać Nathana MacDade’a – specjalisty od rozbrajania ładunków wybuchowych pracującego dla organizacji humanitarnej IDAP (International Development & Aid Project). Jego głównym zadaniem jest zaś rozbrajanie min oraz niewybuchów, będących pozostałością po wojnie dwóch fikcyjnych mocarstw. W czasie misji Dade zgadza się również na wywiad z dziennikarzem śledczym, co stanowi ramę fabularną dla kolejnych misji. Wraz z opisywanym DLC otrzymujemy do dyspozycji zupełnie nową frakcję IDAP, korzystającą ze specjalistycznego sprzętu i rozmaitych gadżetów (np. drona). Dysponuje ona również specjalnym pojazdem, którego wyposażenie może być dostosowywane do naszych potrzeb i celów zadania.

Arma III: Apex
Arma III: Apex

dodatek do gry11 lipca 2016

Pierwszy duży dodatek DLC do wydanej w 2013 roku gry Arma III studia Bohemia Interactive. Głównym elementem rozszerzenia jest zupełnie nowa mapa, obejmująca położony na Pacyfiku archipelag wysp Tanoa o powierzchni 100 km kwadratowych. Wraz z nią otrzymujemy też nową, przeznaczoną do zabawy w trybie kooperacji kampanię, koncentrującą się wokół tematu konfliktów zbrojnych w niezbyt odległej przyszłości. Zestaw nowości uzupełniają niedostępne wcześniej typy broni i pojazdów, w tym nieco bardziej futurystyczne wyposażenie w postaci lekkich pojazdów bojowych oraz samolotów pionowego startu VTOL. Integralną częścią dodatku Arma III Apex jest także masywna aktualizacja gry, wyraźnie poprawiająca szatę graficzną pierwowzoru i wprowadzająca szereg poprawek w mechanice oraz interfejsie, kładąc jednocześnie podwaliny pod jej dalszy rozwój – zarówno jeśli chodzi o zawartość oficjalną, jak i tę tworzoną przez graczy.

DLC do Arma III

Tanks

cena: 41,99 zł

DLC11 kwietnia 2018

W skład dodatku wchodzą trzy nowe pojazdy (czołg podstawowy T-140 Angara, wóz bojowy AWC Nyx, kołowy wóz opancerzony Rhino MGS)oraz minikampania Requiem dla Altis. Uzupełnieniem dla rozszerzenia jest darmowa aktualizacja, usprawniająca kontrolę nad maszynami bojowymi, rozbudowująca model uszkodzeń i ulepszająca udźwiękowienie. Ciekawymi dodatkami są też system kontroli ognia i profile lotu pocisków. Poza tym gracze otrzymali możliwość rywalizacji w drużynowym trybie wieloosobowym Vanguard oraz trzech wyścigach czasowych z udziałem pojazdów bojowych.

Tac-Ops Mission Pack

cena: 21,99 zł

DLC30 listopada 2017

W skład dodatku wchodzą trzy operacje singleplayer (Więcej niż Nadzieja, Kamień Rzeczny, Stalowy Pegaz), podzielona łącznie na siedem misji.

Malden

cena: za darmo

DLC22 czerwca 2017

Darmowy dodatek wprowadza do gry nową wersję mapy Malden (zaczerpniętej z pierwszej odsłony serii Arma) oraz tryb kooperacyjny Combat Patrol. Oferuje on również możliwość zagrania w trybie przetrwania Escape from Malden/Tanoa.

Jets

cena: 41,99 zł

DLC16 maja 2017

Rozszerzenie wprowadza do gry cztery odrzutowce (F/A-181 Black Wasp II, To-201 Shikra, A-149 Gryphon, Sentinel) z możliwością samodzielnego doboru uzbrojenia. Do nowych maszyn zostały przypisane dodatkowe misje treningowe i wyzwania, a także kolejne obiekty w kreatorze zawartości (np. lotniskowiec USS Freedom). Wraz z dodatkiem wypuszczono obszerną aktualizację, która wprowadziła rozmaite elementy uzupełniające (m.in. przebudowane czujniki i radary, rozbudowane punkty trafień samolotu).

Nexus

cena: za darmo

DLC2 grudnia 2015

Aktualizacja Nexus wprowadziła do gry szereg zmian i nowości. Na pierwszy ogień idzie End Game 2.0, czyli rozszerzona wersja opcji multiplayer, w której dwie drużyny graczy usiłują odnaleźć i zabezpieczyć ważne dokumenty. Walki toczą się na dwóch nowych mapach: Feres (sporych rozmiarów lokację dla 32 graczy) i Zaros (niewielką arenę nastawioną na szybkie starcia). Ponadto lokacja Kavala doczekała się wielu rozmaitych poprawek. Poza tym twórcy pokusili się o bardziej realistyczny system kondycji i poprawili mechanikę obrażeń, która jest od teraz dokładniejsza, głównie dzięki realistycznie rozmieszczonym ‘hitpointom’. Autorzy ułatwili też modyfikowanie gry (dodatkowe, wymagane mody pobierane są automatycznie w momencie instalacji nadrzędnego).

Marksmen

cena: 54,00 zł

DLC8 kwietnia 2015

Pakiet zawartości wprowadzający siedem broni, w tym pięć karabinów snajperskich (Cyrus 9.3 mm, MAR-10 .338, Mk-I EMR 7.62 mm, Mk14 7.62 mm, ASP-1 Kir) i dwa karabiny maszynowe (SPMG .338, Navid 9.3 mm), dodatkowe ulepszenia do arsenału oraz rozmaite gadżety (np. stroje dla poszczególnych frakcji).

Helicopters

cena: 55,00 zł

DLC4 listopada 2014

Rozszerzenie wprowadza do gry dwa helikoptery (CH-67 Huron oraz Mi-290 Taru) w różnych wariantach i z możliwością zmiany ustawień pod kątem sytuacji na polu bitwy. Do nowych maszyn zostały też przypisane dodatkowe misje treningowe i wyzwania, a także kolejne obiekty w kreatorze zawartości.

Zeus

cena: za darmo

DLC29 maja 2014

Dodatek pozwala na wcielenie się w „mistrza gry”, z możliwością wpływania na rozgrywkę sieciową, w której biorą udział inni gracze. Kontrolę nad polem bitwy obejmujemy za pomocą specjalnego edytora, wpływając za jego sprawą na aktualne wydarzenia (nowe scenariusze, eventy itd.).

Karts

cena: 6,00 zł

DLC29 maja 2014

Dodatek wprowadza do gry gokarty oraz krótkie wyścigi na czas. Nie zabrakło też specjalnych elementów do edytora, dzięki którym gracze mogą zbudować własne tory wyścigowe.