Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Arma III Creator DLC: Global Mobilization - Cold War Germany (PC)

Arma III Creator DLC: Global Mobilization - Cold War Germany PC

Global Mobilization - Cold War Germany to rozszerzenie do wydanego w 2013 roku militarnego symulatora Arma III. W przeciwieństwie do podstawowej wersji gry za wydanie odpowiada nie Bohemia Interactive, lecz studio Vertexmacht.

To jest dodatek do gry Arma III.

Akcji | FPP | zimna wojna | taktyczne | FPS | wojenne | multiplayer | strzelanki | lata 80.

PC Windows
Okładka Arma III Creator DLC: Global Mobilization - Cold War Germany (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

29kwietnia2019

29kwietnia2019

Steam

Global Mobilization - Cold War Germany to dodatek do wydanego w 2013 roku symulatora militarnego ArmA III. Jest to pierwszy add-on z cyklu Creator DLC – rozszerzeń produkowanych przez zewnętrznych deweloperów. W tym przypadku jest to dzieło studia Vertexmacht.

Fabuła

W Arma III Creator DLC: Global Mobilization - Cold War Germany gracze rzuceni zostają do zimnowojennych Niemiec. Kraj podzielony jest na dwie części – Wschodnią i Zachodnią. Fabuła ukazuje wydarzenia związane z walką o wewnętrzną granicę państwa. Całość pokazana jest z perspektywy dwóch żołnierzy walczących po przeciwnych stronach konfliktu – szeregowego Klemmera z RFN oraz sierżanta Brandta z NRD.

Mechanika

Schemat rozgrywki w Global Mobilization - Cold War Germany nie uległ zmianie w stosunku do podstawowej wersji gry. Ponownie gracze mają do czynienia z taktyczną strzelanką, który daje dużą swobodę działania.

Zmianie uległo za to otoczenie. Tym razem cała akcja dzieje się na rozległej mapie Niemiec z lat 80-tych. W związku z tym pojawiły się dwie nowe frakcje – Niemcy Wschodnie i Zachodnie. Do produkcji zostały dodane 42 modele pojazdów oraz 21 typów broni (wliczając warianty) powiązane z obiema grupami. Dodatkowo w produkcji znalazło się także nowe umundurowanie.

Tryby gry

Global Mobilization - Cold War Germany oprócz zabawy single player pozwala także na rozgrywkę wieloosobową. Wraz z DLC do gry zaimplementowane zostało 10 nowych map przeznaczonych dla mulitiplayera, wraz z którymi pojawił się nowy tryb – Fashion Police – w którym ubranie determinuje przynależność do konkretnej drużyny.

Kwestie techniczne

Global Mobilization - Cold War Germany oferuje mapę o powierzchni 420 metrów kwadratowych, która wiernie odwzorowuje Niemcy w latach 80-tych. W czasie zabawy gracze mają okazję zwiedzić szereg w pełni zniszczalnych miast zlokalizowanych na terenie RFN i NRD.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Cena gry w dniu premiery: 79,99 PLN

Gry podobne do Arma III Creator DLC: Global Mobilization - Cold War Germany

Klasyfikacja PEGI Arma III Creator DLC: Global Mobilization - Cold War Germany

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Arma III Creator DLC: Global Mobilization - Cold War Germany

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD FX-4300 3.8 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850 lub lepsza, 57 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit
Minimalne: Intel Dual Core 2.4 GHz / AMD Athlon Dual Core 2.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 9800 GT / Radeon HD 5670 lub lepsza, 57 GB HDD, Windows 7 SP1 64-bit

Zimna wojna zawita do Arma 3 w nowym DLC
Zimna wojna zawita do Arma 3 w nowym DLC

wiadomość17 kwietnia 2019

Studio Bohemia Interactive zapowiedziało Global Mobilization: Cold War German - pierwsze tzw. Creator DLC dla gry Arma III. Dodatek zabierze nas do Niemiec z czasów zimnej wojny i wprowadzi m.in. nowy ekwipunek oraz ogromną mapę.