Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 29 marca 2009, 11:50

autor: Maciej Śliwiński

EVE Online razem z kartami graficznymi NVIDIA

Islandzkie studio Crowd Control Productions poinformowało o podpisaniu umowy z Albatron Technology, na mocy której do sprzedaży trafią karty graficzne z chipsetem NVIDIA wraz z grą EVE Online.

Islandzkie studio Crowd Control Productions poinformowało o podpisaniu umowy z firmą Albatron Technology, na mocy której do sprzedaży trafią karty graficzne z chipsetem NVIDIA wraz z grą EVE Online.

W pudełku z każdą kartą graficzną wyposażoną w chip NVIDII, począwszy od najsłabszego modelu 9400GT, znajdziemy nie tylko produkt Albatron Technology, ale również DVD z jednym z najpopularniejszych MMORPG w historii oraz unikalny CD Key. Dodatkowo otrzymamy też miesięczny abonament o wartości 15 dolarów (około 53 złote).

EVE Online razem z kartami graficznymi NVIDIA - ilustracja #1

EVE Online to jedna z najpopularniejszych i przy okazji najstarszych gier MMORPG dostępnych na rynku. O jej fenomenie stanowi między innymi fakt, że całość rozgrywki prowadzona jest na jednym serwerze, składającym się z pięciu tysięcy układów słonecznych. Dzięki takiemu rozwiązaniu gra bije rekordy popularności. Przykładowo 8 lutego tego roku pobito kolejny rekord – na serwerze w jednym czasie przebywało ponad 50 tysięcy graczy z całego świata.

Gracz może wcielić się między innymi w pirata, handlowca, górnika czy producenta. Doświadczenie w każdej z tych profesji nie jest jednak zbierane tak jak w innych grach MMORPG. Kolejne poziomy doświadczenia przychodzą po treningu, a o zaawansowaniu naszej postaci decyduje po prostu upływający czas.

Gra cieszy się również bardzo dużym wsparciem ze strony twórców. Od premiery w 2003 roku ukazało się aż osiem oficjalnych dodatków do podstawowej wersji EVE Online. Ostatni – Apocrypha – miał premierę kilkanaście dni temu. Co ważne, wszystkie rozszerzenia są darmowe i dostępne do pobrania ze strony producenta. Aby ściągnąć je na dysk, wystarczy posiadać opłacony abonament.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.