Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

3. postapokalipsa - Gry Przygodowe

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 3. Gry z gatunku przygodowe o tematyce postapokalipsa ułożone według popularności.

Gry przygodowe. Gatunek, który zawiera trzy kluczowe elementy: eksplorację, rozwiązywanie zagadek oraz mocno zaakcentowaną fabułę. Jedną z głównych cech gier przygodowych jest to, że postać gracza zbiera przedmioty i używa ich do rozwiązywania zagadek, w celu rozwinięcia opowiadanej w grze historii. Produkcje te zazwyczaj oferują tylko rozgrywkę dla jednego gracza, a także interfejs point & click. Do kategorii gier przygodowych przypisywane są także tytuły z gatunku hidden object, które polegają na wyszukiwaniu ukrytych na planszy przedmiotów.

Po premierze 44 Przed premierą 7
Przygodowe
postapokalipsa
PC
PC Windows46
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 51 Sony PlayStation 422 Sony PlayStation 36
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita5
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S1 Microsoft XBOX ONE20 Microsoft Xbox 3605
Microsoft Xbox
Mobile
Android12 Apple iOS12
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch16
Nintendo Wii
Nintendo DS
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ
Red Sails
Red Sails

Przygodowe 2022

Red Sails to artystyczna gra przygodowa nastawiona na eksplorację bezkresnej pustyni. Na pokładzie poruszającej się po piasku żaglówki pomagamy zagubionym nieznajomym, jednocześnie samemu poszukując bliskich nam osób.

PC

Red Ash
Red Ash

Przygodowe jeszcze nie ogłoszona

Przygodowa gra akcji będąca duchowym spadkobiercą Mega Man Legends, opracowana przez twórców pierwowzoru. Akcja Red Ash toczy się na planecie przypominającej Ziemię, gdzie długa wojna z inteligentnymi maszynami doprowadziła ludzkość na skraj zagłady. Gracz wciela się w śmiałka zajmującego się poszukiwaniem pozostałości starożytnej cywilizacji, które pomogą odbudować podupadłe społeczeństwo. Akcja Red Ash rozpoczyna się w momencie, gdy do miasta Great Slope zbliża się gigantyczny robot-forteca.

PCPS4XONE

Pound of Ground
Pound of Ground

Przygodowe 5 listopada 2010

Evil Days: Pound of Ground jest kontynuacją nietypowej produkcji - Evil Days of Luckless John, która stanowi prawdziwy miks różnych gatunków gier - akcji, wyścigów, przygodówek, a nawet roleplay'ów. Za jej stworzenie ponownie odpowiada studio Centauri Production.

PC