Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Syberia: The World Before (PC)

Syberia: The World Before PC

Czwarta część uznanej serii przygodówek. W grze Syberia: The World Before ponownie wcielamy się w Kate Walker, która udaje się na nową wyprawę przez różnorodne krainy. Zabawa tradycyjnie koncentruje się na eksploracji oraz rozwiązywaniu zagadek.

Przygodowe | TPP

PC Windows
Okładka Syberia: The World Before (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

data nieogłoszona

Syberia: The World Before to gra przygodowa będąca czwartą odsłoną popularnego cyklu. Produkcję opracowała firma Microids, a na czele projektu stał Benoit Sokal, czyli belgijski artysta, który odpowiadał za wszystkie wcześniejsze części serii, jak również za takie produkcje jak Sinking Island, Nikopol: Carnival of Immortal czy Paradise.

Fabuła

Gra stanowi bezpośrednią kontynuację poprzednich części, ale opracowano ją tak, aby ich znajomość nie była konieczna do zabawy.

Główną bohaterką ponownie jest Kate Walker, która pełniła tę rolę w poprzednich częściach. W Syberia: The World Before udaje się ona na nową przygodę, podczas której odwiedza nie tylko kilka kontynentów, ale również różne epoki.

Mechanika

Syberia: The World Before to klasycznie zrealizowana przygodówka. Zabawa polega więc na eksplorowaniu lokacji, prowadzeniu rozmów, zbieraniu przedmiotów oraz rozwiązywaniu zagadek.

Gra może pochwalić się dużą różnorodnością łamigłówek. Wiele z nich obraca się wokół wykorzystywania mechanicznych konstruktów znanych jako automatony.

Tryby gry

Gra oferuje wyłącznie kampanię dla pojedynczego gracza. Autorzy nie przewidzieli żadnych rozgrywek wieloosobowych.

Kwestie techniczne

Tak jak trzecia część serii, Syberia: The World Before posiada w pełni trójwymiarową oprawę graficzną, dzięki której gracz otrzymuje dużą kontrolę nad kamerą. Warstwa audiowizualna jest mocną stroną gry i oferuje unikalną atmosferę, będącą znakiem rozpoznawczym tego cyklu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9.1 / 10 na podstawie 23 głosów czytelników.

Gry podobne do Syberia: The World Before

Wymagania wiekowe Syberia: The World Before

odpowiednia dla każdego wieku

Zapowiedziano Syberia: The World Before - Kate Walker powróci w nowej przygodówce
Zapowiedziano Syberia: The World Before - Kate Walker powróci w nowej przygodówce

wiadomość19 sierpnia 2019

Firma Microids zapowiedziała grę Syberia: The World Before, czyli kolejną odsłonę popularnego cyklu przygodówek. Na czele projektu stoi ojciec serii, czyli Benoit Sokal.