Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

3. karaoke

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 3. Najpopularniejsze gry o tematyce karaoke.

PC
PC Windows24
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 411 Sony PlayStation 322 Sony PlayStation 230
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S
Microsoft XBOX ONE4 Microsoft Xbox 3605 Microsoft Xbox1
Mobile
Android
Apple iOS
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch4 Nintendo Wii21
Nintendo DS
Nintendo Wii U1
Nintendo 3DS
Game Boy Advance
Nintendo GameCube1
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

karaoke
Singstar Motown
Singstar Motown

Towarzyskie 18 września 2009

SingStar Motown to gra muzyczna skierowana do wszystkich fanów popu i soulu, wydana z okazji 50-lecia powstania popularnej wytwórni Motown.

PS3PS2

Domowe Karaoke: Wirtualne Jury
Domowe Karaoke: Wirtualne Jury

Towarzyskie 15 grudnia 2009

Wirtualne karaoke, którego unikalną funkcją jest możliwość oceny występu gracza pod kątem zgodności z oryginalnym utworem. Do zabawy wykorzystywany jest znajdujący się w zestawie z grą mikrofon, który podłącza się bezpośrednio do komputera. Na liście dostępnych w grze utworów znajduje się niemal 80 pozycji, wśród których nie brakuje piosenek najsłynniejszych polskich, jak i zachodnich wykonawców.

PC

SingStar Dance
SingStar Dance

Towarzyskie 5 listopada 2010

SingStar Dance to gra z muzyczno-tanecznej serii produkowanej przez firmę Sony Computer Entertainment. Gracze mają okazję sprawdzić swoje umiejętności śpiewając popularne piosenki (karaoke), a także spróbować sił w układach tanecznych. Gra wykorzystuje możliwości kontrolera PlayStation Move i kamerki PlayStation Eye, oferując zabawę dla maksymalnie 4 uczestników.

PS3

Domowe Karaoke: wersja DVD część 3
Domowe Karaoke: wersja DVD część 3

Towarzyskie 1 grudnia 2009

Wirtualne karaoke, które możemy uruchomić na komputerze lub na odtwarzaczu DVD. Do wyboru otrzymujemy kilkadziesiąt największych hitów polskich i zachodnich wykonawców.

PC

SingStar Party
SingStar Party

Towarzyskie 19 listopada 2004

Singstar Party to druga edycja przygotowanego przez Sony programu do karaoke. Posiada on wbudowany system służący do oceny naszych umiejętności wokalnych. Do gry dołączono dwa mikrofony oraz podłączany do konsoli adapter USB.

PS2

SingStar '90s
SingStar '90s

Towarzyskie 3 sierpnia 2007

Singstar ‘90s to już dziewiąta część popularnej serii od Sony Computer Entertainment, w której możemy wcielić się w wokalistę. Każda kolejna odsłona koncentrowała się na innym doborze utworów – mieliśmy już do czynienia z muzyką popową, rockową, czy też z piosenkami z lat osiemdziesiątych. Wraz z Singstar ‘90s możemy przenieść się w lata 1990-1999 i przypomnieć sobie czasy między innymi MC Hammera („U Can’t Touch This”), Seala („Kiss from a rose”), czy chociażby Spice Girls („Wannabe”).

PS2

Karaoke Revolution
Karaoke Revolution

Towarzyskie 20 listopada 2009

Karaoke Revolution to jedyna gra tego typu dostępna na wszystkie konsole obecnej generacji. Rozśpiewany gracz łapie w rękę mikrofon by zmierzyć się z najnowszymi piosenkami i swoim muzycznym talentem.

X360PS3Wii

Domowe Karaoke: Zostań gwiazdą
Domowe Karaoke: Zostań gwiazdą

Towarzyskie 13 listopada 2004

Zostań gwiazdą jest programem karaoke.. Pozwala on na śpiewanie utworów pochodzących z repertuarów najsłynniejszych wykonawców polskiej muzyki rozrywkowej.

PC

Domowe Karaoke: Jesteś gwiazdą PLUS
Domowe Karaoke: Jesteś gwiazdą PLUS

Towarzyskie 13 listopada 2006

Jesteś gwiazdą PLUS to zestaw wyposażony w podpinany do komputera mikrofon pozwalający na odtworzenie 36 zawartych w nim hitów polskiej muzyki rozrywkowej, a także na nagranie go w swojej własnej aranżacji wokalnej na płytę w formacie Audio CD.

PC

Domowe Karaoke: Paka Hitów
Domowe Karaoke: Paka Hitów

Towarzyskie 1 listopada 2007

Paka Hitów to kolejna edycja cyklu Domowe Karaoke. Seria programów pozwala na rozwijanie wokalnych zdolności użytkownika przy użyciu dołączonego do zestawu mikrofonu, i komputera osobistego.

PC

Domowe Karaoke: Domowe Kolędowanie
Domowe Karaoke: Domowe Kolędowanie

Towarzyskie 2 grudnia 2005

Domowe Kolędowanie to zbiór 9 najpopularniejszych kolęd i 2 piosenek biesiadnych dostępnych w wersji karaoke, wydany przez firmę LK Avalon.

PC

Karaoke Revolution Presents: American Idol Encore
Karaoke Revolution Presents: American Idol Encore

Towarzyskie 2 stycznia 2007

Karaoke Revolution Presents: American Idol jest kolejną częścią popularnej serii gier muzycznych, traktujących o zabawie w tytułowe karaoke. Tym razem ludzie z korporacji Konami sprzymierzyli się z pracownikami studia Blitz Games, aby zaserwować miłośnikom śpiewania do mikrofonu produkt, bazujący na amerykańskiej wersji hitowego programu telewizyjnego pt. Idol.

X360PS3PS2Wii

SingStar Bollywood
SingStar Bollywood

Towarzyskie 19 października 2007

SingStar: Bollywood jest kolejną częścią popularnej serii gier karaoke. Wraz z każdym nowym wydaniem, SingStar oferuje nam wędrówkę przez różne gatunki i okresy muzyczne.

PS2

CMT Presents: Karaoke Revolution Country
CMT Presents: Karaoke Revolution Country

Towarzyskie 21 marca 2006

CMT Presents: Karaoke Revolution Country to już czwarta część popularnej serii. Tym razem twórcy gry umożliwili nam sprawdzenie swoich możliwości w muzyce, którą kowboje kochają najbardziej – country.

PS2

Karaoke Revolution Party
Karaoke Revolution Party

Towarzyskie 8 listopada 2005

Kolejna odsłona popularnej serii gier o tematyce muzycznej. Tym razem do wyśpiewania jest około 50 popularnych utworów. Na uwagę zasługuje możliwość odblokowania ukrytych przedmiotów oraz trybów zabawy.

PS2XBOXGCN

SingStar Guitar
SingStar Guitar

Towarzyskie 13 października 2010

SingStar Guitar to gra muzyczna wyprodukowana przez firmę Sony Computer Entertainment z myślą o entuzjastach instrumentalnego muzykowania na konsoli PlayStation 3. Twórcy zaimplementowali obsługę gitarowych kontrolerów znanych z serii Guitar Hero i Rock Band. Dzięki temu gracze mogą sprawdzić nie tylko swoje umiejętności wokalne, ale również związane z grą na instrumentach muzycznych.

PS3

Disney Sing It: Party Hits
Disney Sing It: Party Hits

Towarzyskie 12 października 2010

Kolejna część popularnej serii gier muzycznych. Stajemy przed okazją do wyśpiewania największych imprezowych hitów od takich wykonawców jak Ashley Tisdale, Selena Gomez czy Black Eyed Peas.

PS3Wii

Domowe Karaoke: wersja DVD część 2
Domowe Karaoke: wersja DVD część 2

Towarzyskie 14 listopada 2008

Wirtualne karaoke, które możemy uruchomić na komputerze lub na odtwarzaczu DVD. Oferuje kilkadziesiąt największych hitów autorstwa polskich i zachodnich wykonawców.

PC

Domowe Karaoke: Aleja Gwiazd
Domowe Karaoke: Aleja Gwiazd

Towarzyskie 21 listopada 2008

Muzyczna gra karaoke wyprodukowana przez 3e. W grze wcielamy się w gwiazdę sceny muzycznej i wykonujemy szereg polskich i zagranicznych utworów za pośrednictwem mikrofonu. Znajdziemy tu mnóstwo kawałków takich artystów jak Perfekt, Doda, Lady Pank. Z zagranicznych piosenek warto wspomnieć o hitach George’a Michael’a. Zabawę możemy rozgrywać w pojedynkę lub z sześcioma innymi uczestnikami.

PC

SingStar: Take That
SingStar: Take That

Towarzyskie 6 listopada 2009

Kolejna odsłona popularnej serii gier muzycznych. Tym razem gracz staje przed możliwością wyśpiewania największych hitów popularnego w latach 90' zespołu Take That.

PS3PS2

Karaoke For Fun: Król Popu
Karaoke For Fun: Król Popu

Towarzyskie 1 października 2009

Domowe karaoke, w którym śpiewamy największe hity Michaela Jacksona, takie jak Bad, Thriller, Billy Jean czy Smooth Criminal. Podobnie jak w innych produktach z tego gatunku na ekranie wyświetlany jest tekst piosenki, a gra sukcesywnie podświetla kolejne jego fragmenty, informując tym samym o konieczności ich wyśpiewania.

PC

Karaoke For Fun: 80 hitów
Karaoke For Fun: 80 hitów

Towarzyskie 1 grudnia 2009

Domowe karaoke, w którym wybieramy pomiędzy osiemdziesięcioma znanymi utworami polskich wykonawców (Feel, Doda, Bajm, Patrycja Markowska, Elektryczne Gitary, Piersi, Lady Pank, Kombi i inni).

PC

Karaoke For Fun: ROCK
Karaoke For Fun: ROCK

Towarzyskie 6 listopada 2009

Domowe karaoke, w którym śpiewamy największe rockowe hity autorstwa takich zespołów jak Linkin Park, Aerosmith, Hey czy Coma. Zasady zabawy są proste: naekranie wyświetlany jest tekst piosenki, a gra sukcesywnie podświetla kolejne jego fragmenty, informując kiedy powinniśmy je zaśpiewać.

PC

Karaoke For Fun: POP
Karaoke For Fun: POP

Towarzyskie 6 listopada 2009

Domowe karaoke, w którym śpiewamy hity autorstwa gwiazd muzyki pop, takich jak Lady GaGa, Reni Jusis, Kylie Minogue czy Britney Spears.

PC