Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS3
Okładka SingOn (PS3)
OkładkaSingOn (PS3)

SingOn PS3

Kolejny przedstawiciel popularnego gatunku muzycznych gier karaoke. Gra dostępna jest w dystrybucji elektronicznej i w swej darmowej wersji oferuje skromny zestaw 10 piosenek.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

SingOn Premiera PS3

16kwietnia2014

producent: Wish Studios wydawca: SingOn Ltd. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do SingOn

Buzz! Quiz TV

SingStar

Karaoke Revolution

SingOn to kolejny przedstawiciel gatunku muzycznych gier karaoke, spopularyzowanego na konsolach PlayStation przez cykl SingStar. Gra ukazała się nakładem firmy SingOn Ltd. a za jej stworzenie odpowiada brytyjskie Wish Studios. W swej podstawowej wersji gra dostępna jest w dystrybucji elektronicznej za pośrednictwem PlayStation Store.

Zasady rozgrywki przedstawiają się analogicznie do innych tytułów karaoke. Wybieramy jeden z dostępnych podkładów muzycznych i staramy się jak najwierniej odtworzyć daną piosenkę, używając do tego własnych strun głosowych. Podobnie jak w popularnym programie Szansa na Sukces możemy w tle pozostawić oryginalny wokal, bądź wyłączyć go całkowicie, zdając się na własną znajomość danego utworu. Celem urozmaicenia zabawy twórcy przygotowali możliwość włączenia jednego z dwóch specjalnych filtrów: TuneOn oraz RoboOn, które modulują nasz głos w czasie rzeczywistym, zmieniając jego barwę lub upodabniając go do głosu robota.

Do gry wymagane jest posiadanie kompatybilnego z konsolą mikrofonu USB. Posiadając dwa mikrofony, możemy zaprosić do zabawy znajomego i spróbować swoich sił w specjalnym trybie kooperacji. W swej podstawowej, darmowej wersji SingOn oferuje skromny zestaw 10 utworów takich wykonawców jak: Robbie Williams, Lady Gaga, Michael Jackson, Queen, PSY, Bruno Mars, Rihanna, Adele, Katy Perry i One Direction. Kolejne z setek dostępnych piosenek możemy dokupić na własną rękę. W grze przewidziano też możliwość wykupienia czasowych przepustek, dających dostęp do pełnej biblioteki utworów przez okres od 24 godzin do roku.

Dla potrzeb gry stworzono specjalną mobilną aplikację na systemy Android oraz iOS, pełniącą rolę wirtualnego pilota.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1 - 2  

Wymagania wiekowe SingOn: Odpowiednia dla każdego wieku.

SingOn Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
  • mikrofon