Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Karaoke 70 hitow (PC)
OkładkaKaraoke 70 hitow (PC)

Karaoke 70 hitow PC

Następna odsłona popularnej serii muzycznych gier karaoke firmy Techland. Tym razem dla wszystkich amatorów śpiewu, przygotowano 70 przebojów w wykonaniu największych gwiazd polskiej muzyki. Wśród nich znajdziemy polskie klasyki, aktualne hity oraz najlepsze nowości.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Karaoke 70 hitow Premiera PC

17października2014

pudełko PL

17października2014

producent: Techland wydawca: Techland wydawca PL: Techland

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Karaoke 70 hitów to następna odsłona najdłużej rozwijanej polskiej serii gier Karaoke. Wydawca gry, firma Techland pozostał wierny sprawdzonej mechanice rozgrywki, oferując graczom pokaźną paczkę nowych utworów, pozwalających przetestować nasze umiejętności wokalne.

Tak jak i w prawdziwym karaoke, zadaniem graczy jest jak najdokładniejsze zaśpiewanie kolejnych fraz wybranego przeboju, a efekt tych działań jest oceniany przez program i nagradzany odpowiednią liczbą punktów. Bawić możemy się w trzech tradycyjnych trybach, samotnie lub rywalizując z przyjaciółmi i rodziną. Dzięki kilku stopniom trudności, gra może stanowić wyzwanie zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych wokalistów.

Pokaźny zestaw zupełnie nowych hitów rodzimych wykonawców podzielono tym razem na trzy kategorie: polskie klasyki, hity oraz najlepsze nowości. Dzięki temu w grze znajdą coś dla siebie nie tylko amatorzy krajowych evergreenów typu Dziwny Jest ten Świat, Sen o Dolinie, Kocham Cię Kochanie Moje, Iść w Stronę Słońca, Małgośka, Mniej niż Zero czy Szklana Pogoda. Dla gustujących w aktualnych przebojach przygotowano utwory takich wykonawców, jak Stachursky, Golec uOrkiestra, Kayah, Feel, Pectus, Piersi, Mrozu, a nawet Weekend. Nie zabrakło także wschodzących gwiazd rodzimej sceny, takich jak Dawid Podsiadło czy Donatan i Cleo.

Podobnie jak w przypadku poprzednich gier z serii, do zabawy nie jest potrzebny komputer, gdyż Karaoke 70 hitów można uruchomić także przy pomocy stacjonarnego odtwarzacza DVD. W zestawie z grą znajduje się tradycyjnie stylowy mikrofon.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran  

Nośnik: 1 DVD

Karaoke 70 hitow cena w dniu premiery: 74,90 PLN

Wymagania wiekowe Karaoke 70 hitow: Odpowiednia dla każdego wieku.

Karaoke 70 hitow Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 1.5 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 64 MB
  • 3.5 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8