Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka SingStar Singalong with Disney (PS2)
OkładkaSingStar Singalong with Disney (PS2)

SingStar Singalong with Disney PS2

SingStar Singalong with Disney to kolejna gra muzyczna, przygotowana przez Sony Computer Entertainment, która nie różni się znacznie od swoich poprzedniczek. Skierowana jest do wszystkich miłośników ponadczasowych filmów Walta Disney’a.

Towarzyskie | karaoke | filmy animowane | muzyczne | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

SingStar Singalong with Disney Premiera PS2

7listopada2008

producent: Sony Interactive Entertainment wydawca: Sony Interactive Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do SingStar Singalong with Disney

SingStar

Karaoke Revolution Presents: American Idol

Disney Sing It

SingStar Singalong with Disney to kolejna gra muzyczna, przygotowana przez Sony Computer Entertainment, która nie różni się znacznie od swoich poprzedniczek. Skierowana jest do wszystkich miłośników ponadczasowych filmów Walta Disney’a.

Gracze mają do wyboru zestaw najpopularniejszych filmowych piosenek (m.in. utwór Na morza dnie z filmu Mała syrenka). Animowane postaci pojawiają się na ekranie i śpiewają wraz z graczem w jego ojczystym języku. Gra SingStar Singalong with Disney oferuje trzy tryby zabawy – Solo, Duet i Bitwa. Maksymalna liczba graczy to osiem osób. Uczestnicy gry zdobywają punkty, szlifują swoje umiejętności wokalne, a przede wszystkim miło spędzają czas.

Developerzy zachowali oryginalną animację, charakterystyczną dla wytwórni Walta Disney’a – postaci są żywe, kolorowe i bardzo dobrze narysowane. Bohaterowie SingStar Singalong with Disney (m.in. Pinokio, Alladyn i Kopciuszek) przywołują na myśl wyjątkowe sceny z ulubionych filmów. Sama muzyka jest rytmiczna, ciekawa i szybko zapada w pamięć. Ważnym elementem są dobrze napisane teksty, których, na szczęście, nie trzeba się wyuczać – słowa wyświetlają się bowiem na ekranie podczas wykonywania utworu.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 DVD

Klasyfikacja PEGI SingStar Singalong with Disney

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

SingStar Singalong with Disney Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • EyeToy
  • karta pamięci 8 MB